CK Pohoda Francie Zájezd č. 86840

Disneyland a Asterix Park, Les Trois Hiboux 3* (ZÁJ)

Francie
Paříž
Strávit noc v Asterix Parku je zážitek pro malé i velké - čeká vás zde dokonalé tématické…

4Počet dnů:

14.08.2024Termíny od:

8 800 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Strávit noc v Asterix Parku je zážitek pro malé i velké - čeká vás zde dokonalé tématické prostředí, skvělé služby a jedinečné zážitky.

ASTERIX PARK
Jedná se o nejbláznivější tématický zábavní park ve Franci, leží severně od Paříže a patří k těm, které se stále zvětšují a investují do nových atrakcí. Park je zaměřen na známé francouzské komiksové hrdiny, galské válečníky Asterixe a Obelixe, kteří vzdorovali římským legiím pomocí kouzelného magického lektvaru. Těšte se na 42 atrakcí a zajímavá představení. Při troše štěstí vám druid nabídne i kouzelný nápoj, po němž se z vás stane nepřemožitelný hrdina.

Areál je velmi příjemný a nabízí perfektní zábavu pro menší děti i milovníky adrenalinu. Ve spoustě obchůdků lze pořídit originální suvenýry, v restauracích a bufetech se bez problémů posilníte. Nechybí zde ani dětské hřiště.

Zážitky si určitě odnesete z ANTICKÉHO ŘECKA, ŘÍMSKÉ ŘÍŠE, GALSKÉ VESNICE, ANTICKÉ CESTY i od VIKINGŮ. Pro rok 2024 je v plánu výstavba nové točící věže. Mezi nej atrakce patří:

TOUTATIS - novinka 2023 - jedinečná horská dráha, na které se svezete nejen rychle, ale i pozadu

POZOR MENHIR - novinka z roku 2019, kino 4D se speciálními efekty, sál pro 300 lidí. Právě zde postavičky na 15 minut opět ožijí...

PEGASŮV EXPRESS - novinka 2018, rychlá jízda v antickém Řecku. Přibližně kilometr dlouhá horská dráha bez loopingů, ale se spoustou zatáček, výjezdů a divokých sjezdů...

DISCOBÉLIX - atrakce z roku 2016, která si získala ocenění TOP ATRAKCE ROKU. Všichni vědí, že Obelix jako malý kluk spadl do kouzelného lektvaru, odkud pochází jeho síla. A tak když hodí diskem, tak ten letí a letí a letí a točí se a točí... Nasedejte, jedeme!!!

OZIRIS - beze sporu patří mezi nojvější a velmi povedené atrakce. Adrenalinová zavěšená horská dráha, která je nejvyšší a nejrychlejší dráhou ve Francii. Patří k ní zcela nově vybudovaná tématická část - Egypt.

LA TRACE DU HOURRA - zajímavá bobová dráha, která která Vás přenese do pravěku a budete se řítit rychlostí 60km/hod. kolem skal a stromů.

GOUDURIX - na této šílené horské dráze se zatočíte 7x hlavou dolů ve výšce 37m nad zemí v rychlosti 75km/hod.

MENHIR EXPRESS - to jsou klády na vodě, na kterých absolvujete pád z výšky 13m do vody! Trochu osvěží a po právu patří tato atrakce mezi nejlepší vodní atrakce ze všech evropských parků.

TONNERRE DE ZEUS - dřevěná horská dráha (až 85km/hod.!), která byla veřejností vyhlášena Nejlepší dřevěná horská dráha v Evropě

TRANDÉMONIUM - strašidelný zámek

GALSKÁ VESNIČKA - projdete se několika galskými domky, vyzkoušíte Obelixovo boty a u vchodu do vesničky se s oblíbenými postavičkami můžete vyfotit.

Plánek Asterix Parku: zde

DISNEYLAND PARK v ceně
Byl slavnostně otevřen 12.dubna 1992 a právě zde se nachází slavný pohádkový Zámek Šípkové Růženky, který je dominantou celého areálu a první pohled na něj je beze sporu dechberoucí. Užijete si zde zábvu na desítkách atrakcí pro i velké, slavnostní průvod postaviček, představení i velkolepý ohňostroj. Novinkou pro rok 2024 je "Disney Electrical Sky Parada" - světelná show s 500 drony.

Park je rozdělen do 5 částí:
MAIN STREET USA - tato hlavní ulice v parku se spoustou obchůdků a restaurací je součástí malého amerického městečka ze začátku 20. stol. Poznáte atmosféru let, kdy byl Walt Disney ještě malým klukem.

FRONTIERLAND - představuje legendární východ a objevíte zde důlní městečko s atrakcemi ve stejném duchu jako je např. horská dráha "Big Thunder Mountain", indiánská vesnička, plavba parníkem nebo Dům Hrůzy a další.

ADVENTURELAND - zde Vás čekají exotické zážitky. Navštívíte tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci a Sindibádem... Setkáte se zde s Piráty z Karibiku, před nebezpečím Vás ochrání Indiana Jones a vyšplháte se do chatrče Robinsona.

FANTASYLAND - je nejpohádkovější část parku díky zámku Šípokvé Růženky. Nechybí zde ani Sněhurka a sedm trpaslíků nebo dobrodružství Pinocchia... Tato část je určena menším dětem.

DISCOVERYLAND - zde ožívají proroctví různých vizionářů a vědců! Prozkumejte planetu na Space Mountain: Mission 2", nechte se vystřelit do vesmíru nebo si užijte střílečku Buzze Rakeťáka.

WALT DISNEY STUDIOS za příplatek
Jedná se o novější část, park byl slavnostně otevřen 16.března 2002 a sousedí s Disneyland Parkem.

Mezi oběma areály lze během dne přecházet. Zde se setkáte se světy Disney, Pixar a nově i Marvel.Ožívají zde kamarádi z oblíbených pohádek a filmů - Ratatouille, Toy Story, Hledá se Nemo, Cars, Ledové Království...

V parku se zabaví menší děti i ti, kteří vyhledávají adrenalin. Naprostou novinkou je "Marvel Avengers Campus" - zcela nová část inspirovaná super hrdiny Marvelu. Spiderman, Iron Man, Captain Marvel, Black Panther, Thor a další...

Vstupné je za příplatek 700,- Kč/osoba a v případě zájmu je nutno ho objednat spolu se zájezdem. Na místě to již nelze, pokladny nefungují.

Ubytování: hotel ***

ubytování je ve 2 až 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím (pro větší pokoje nás kontaktujte). Jedná se o tématický hotel, který je součástí celého komplexu. Hlavní jeho výhodou je pohodlí, které nabízí. Ať už rodinná atmosféra a krásné okolí, tak i následující benefity:

- setkání s postavičkami na hotelu
- přednostní vstup do parku o 30 min dříve pro ubytované hosty
- z hotelu přímý vstup do parku

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

20:00P raha 20:15 Beroun 21:10 Plzeň 22:15 Rozvadov, Sv. Kateřina
Odjezdové časy jsou pouze orientační.

Program zájezdu

1. den:Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd přes Německo do Francie.
2. den:Ráno příjezd k velmi oblíbenému areálu Asterix Parku se spoustou originálních atrakcí, zde celodenní pobyt. Užijete si horské dráhy, vodní atrakce a představení. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli. Celý areál je inspirován oblíbenými hrdiny a jejich příběhy. Vyžití je zde jak pro větší děti, tak i pro malé cestovatele. V odpoledních hodinách ubytování v tématickém hotelu Les Trois Hiboux 3*, který je součástí areálu. Po zbytek dne volno, které lze využít k zábavě v parku nebo k odpočinku. V hotelu možnost večeře. Nocleh
3. den:Po snídani přejezd k Disneylandu. Celodenní návštěva nejoblíbenějšího zábavního parku pro malé i velké cestovatele. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickey Mousem, Minnie, Piráty z Karibiku, princeznami a dalšími oblíbenými postavičkami. Desítky kvalitních tématických atrakcí zaručí nezapomenutelnou zábavu. Pro větší návštěvníky je zaručena i porce adrenalinu. Během dne pohádkový průvod postaviček u Zámku Šípkové Růženky. Za příplatek vstup do filmařských Walt Disney Studios, jehož součástí je i Avengers Campus, který je inspirován hrdiny ze světa Marvel (nutno objednat předem v ČR spolu se zájezdem). Nechybí velkolepý ohňostroj a novinka pro rok 2024 Disney Electrical Sky Parada - světelná show s 500 drony. Odjezd do ČR ve večerních/nočních hodinách po zavření parku.
4. den:Návrat v dopoledních / poledních hodinách.
Disneyland1 Disneyland2 Disneyland3 Disneyland4 Disneyland5 Disneyland6 Disneyland7 Disneyland8 Disneyland9

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
14.08.2024 17.08.2024 4 8 800 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • 1x nocleh se snídaní v hotelu Les Trois Hiboux 3*
  • celodenní vstupné do Asterix Parku a Disneylandu
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění Union
  • 70 Kč/ dospělý / den
  • 50 Kč/ dítě / den
  • Rozšířené vstupné Disney Studios
  • 700 Kč/ osoba

Paříž

Paříž je hlavním městem a srdcem země, jejíž jazyk a kultura ovlivnily celý svět. Katedrála Notre Dame, Louvre - jedno z nejznámějších světových muzeí, pařížské kavárny i životem překypující bulváry charakterizují toto úžasné město. Dominantou a turistickou lahůdkou je zcela jistě 300 m vysoká Eiffelova věž i Vítězný oblouk na bulváru Champs Elysées. Přítomnost arabských, židovských, afrických a indočínských čtvrtí přispívá k pestrosti města, v němž žije celá třetina ze všech cizinců ve Francii.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,37 Kč
euro 25,38 Kč

Počasí