CK Pohoda Francie Zájezd č. 710554

ZOO Beauval, Les Pagodes de Beauval 3* (ZÁJ)

Francie

Pandy, koaly, lanovka s prosklenou podlahou, show lachtanů, ptactva a dravců. Nocleh…

4Počet dnů:

08.08.2024Termíny od:

8 500 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Pandy, koaly, lanovka s prosklenou podlahou, show lachtanů, ptactva a dravců.
Nocleh v tématickém hotelu s krásnou zahradou, bazénem a polopenzí.
4. nejkrásnější ZOO na světě, která každoročně sbírá ocenění.

Pojeďte navštívit 4. nejkrásnější ZOO na světě, kam návštěvníci míří, aby na vlastní oči spatřili PANDY a KOALY a zažili jedinečnou krásu tohoto skvělého a netradičního areálu.
Všechny pandy na celém světě patří čínské vládě, pojeďte objevit příběh páru Huan Huan a Yuan Zi, kteří se usadili v přírodním prostředí Beauval na Loiře v rámci ambiciózního chovatelského projektu. Žádost ve prospěch ZooParc de Beauval podával fransouzský prezident Nicolas Sarkozy v momentě, kdy byl přesvědčen o dokonalosti ZooParc de Beauval. Pandy chová celkem pouze 16 zoologických zahrad na světě.

Pojeďte zažít tyto krasavce, kteří se živí téměř výhradně bambusem (až 20 kg denně) a jeho žvýkáním tráví téměř 14 hodin denně... Však také pro své pandy bylo v ZooParc de Beauval vysazeno kolem patnácti druhů bambusů!

Vydejte se na nezapomenutelný pobyt v jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad na světě a setkejte se s více než 35 000 zvířaty z celého světa na ploše 45 hektarů. ZooParcu je rozdělen do několika nádherných oblastí, kde je pohoda zvířat na prvním místě.

ČÍNSKÉ VÝŠINY: Přijeďte a objevte jediné Pandy velké ve Francii! Pod červeno-zlatou bránou vstoupíte na území pand velkých! Výlet k hranicím Číny, kdy budete obklopeni gigantickými zelenými plochami a působivými čínskými stavbami. Seznámíte se s asijskou faunou… Pandy velké, leopardi sněžní a takini vás vítají!
Huan Huan porodila dvě mláďata pandy!Pandí dvojčata se narodila 2. srpna 2021, vážili 149 g a 129 g.

JIHOAMERICKÁ VOLIÉRA: Novinka 2023. Vstupte do srdce největší voliéry v Evropě, která má rozlohu téměř 2 hektary! Zde na vás dýchne Jižní Amerika... Objevíte nový prostor zavěšeni mezi „nebem a zemí“. Návštěva je bezprecedentní: odehrává se na lávce vysoké 10 m...

ROVNÍKOVÝ DŮM: zde prožijete jedinečný zážitek na světě - nezapomenutelný výlet kolem rovníku. Tento tropický ráj, výjimečné místo pro ochranu druhů, harmonicky vítá širokou škálu zvířat: anakondy, opice veverky, šarlatové ibisy, obří vydry, kapustňáky karibské, tamaríny zlaté, varany komodské...

ÚZEMÍ LVŮ: Ocitnete se v neuvěřitelném územím, kde jste blíže králi divokých zvířat! Celá blast byla navržena jako skutečné území v srdci savany.

HISTORICKÁ ALEJ: Allée Historique vás vítá a vede vás k objevování neuvěřitelných území Beauvalu. Od rozkošných lemurů až po tučňáky, přes přepychové kubánské plameňáky a množství atypických kachen. Pohltí vás, jakmile vstoupíte do ZooParcu!

LES DIVOKÝCH ZVÍŘAT: Setkání s působivými kočkovitými šelmami - tygři sumaterští, perští panteři, servalové, pumy, jaguáři a bílí tygři...

ASIJSKÉ PLÁNĚ: Objevte nádhernou faunu Asie a zažijte symfonie druhů v úžasném prostředí. Na tomto rozsáhlém území harmonicky žijí desítky býložravců z Asie. Opravdová chvilka slasti, při které můžete obdivovat majestátní jeleny osy, tapíry malajské, jeřáby bělohlavé nebo dokonce nosorožce indické…

ROTUNDA PAPOUŠKŮ: Druhy, se kterými to všechno v Beauval začalo. Vášeň, která dala vznik celému parku: papoušky Ara a mnohem víc!

REZERVACE HROCHŮ: Výjimečný pohled na beauvalské hrochy! Obdivujte vodní tanec hrochů v jejich pohádkovém zaskleném bazénu o objemu 1000 m³.

PLÁŇ SLONŮ: Úchvatná rozloha pro největšího suchozemského savce! Objevte slony ze všech úhlů, máte k dispozici mnoho vyhlídek - v jejich výšce nebo z vyvýšeného bodu obdivujte tyto pozemské obry... Včetně pohledu shora, když nastoupíte do nedaleké lanovky!

AUSTRALSKÝ SKLENÍK: KOALY! Beauval je domovem nejneobyčejnějších zvířat Austrálie! Kromě klokanů a tasmánského čerta přijeďte do Francie objevit unikátní druh: koaly. Je jediným zvířetem na světě, které pojídá listy eukalyptu-rostliny toxické pro ostatní zvířata! Celé její tělo se přizpůsobilo životu v eukalyptových lesích: velmi svalnaté nohy, ostré drápy a drsné polštářky jí umožňují přilnout k větvím a kmenům stromů. Jiné jméno pro koalu je australský lenochod.

AFRICKÁ SAVANA: Na rozlehlém území o 3 hektarech se setkáte s nejreprezentativnějšími zvířaty Afriky -žirafy, pakoně, bílí nosorožci, zebryo, pštrosi, černé antilopy... a všechna jejich mláďata.

SEVERNÍ AMERIKA: Ocitnete se v zemi medvědů a arktických vlků. Oblast byla postavena v roce 2018. Poslední mláďata vlka arktického se zde narodila v dubnu 2022, čímž se zvýšil počet zvířat žijících ve smečce na 12.

TERITORIUM GEPARDŮ: Naskytne se vám úchvatný pohled na neuvěřitelné území. Panoramatický výhled vám umožní obdivovat gepardí sourozence a těchto 5 štíhlých kočkovitých šelem zde budete mít na dosah.

ODYSEA LACHTANŮ: Podívejte se na nádherný vodní balet. V pohádkovém prostředí vodního amfiteátru přijďte obdivovat a tleskat hbitým lachtanům. Tito fantastičtí akrobaté předvedou své dovednosti během show L'Odyssée des Lions de Mer! Lachtan je hravé zvíře a ti z Beauval nejsou výjimkou! Kotrmelce, surfování, hry s chovateli... lachtani vám ukážou své dovedností a inteligence! Skvělé představení, které potěší celou rodinu.

GORILY Z BEAUVAL: Nezapomenutelné okamžiky tváří v tvář těm nejimpozantnějším primátům. Seznamte se s působivými gorilami na jejich venkovním ostrově i ve vnitřním prostoru, kde vás obklopí tropické klima, bujná vegetace a volné ptactvo...to vše vás přenese do výjimečného prostředí.

MISTŘI VZDUCHU: Pojďte zažít "Festival peří"! Užijte si doslova ohňostroj barev, kde vystupuje na 600 ptáků "Masters of the Airs"! Nesrovnatelná ptačí show! V srdci rozlehlého zeleného divadla se nad vašimi hlavami elegantně pohybuje více než 600 ptáků v hledišti s 3000 místy. Sovy, jeřábi, pelikáni, čápi a mnoho dalších se připojí k leteckému baletu dravců pro nezapomenutelnou ptačí show!

LANOVKA BEAUVAL: V ceně vstupenky. Jedinečný zážitek ve Francii, který vám nabídne jedinečný pohled na zvířata v zoo. Lanovka s prosklenou podlahou nabízí úchvatný panoramatický výhled ve výšce více než 40 metrů přímo pod vašima nohama.

Ubytování: hotel ***

Tématický hotel, který vás zavede do Číny, nabízí ubytování s venkovním bazénem, zahradou a terasou. Tento 3hvězdičkový disponuje restaurací a barem.
Pokoje jsou klimatizované pokoje s Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou (s fénem).

Elegantní výzdoba hotelu byla vybrána s velkým důrazem na detail. Jemné porcelánové vázy, autentické obrazy, vyřezávaný nábytek… každý dekorativní prvek byl vyroben v Číně, často v nejodlehlejších částech různých čínských provincií. Některé kusy jsou pravá umělecká díla ručně vyrobená čínskými řemeslníky.

Stravování: polopenze

Večeře formou bufetu v restauraci Le Sichuan. Ráno se též podává snídaně formou bufetu.

Doprava: autokarem

19:00 Praha 19:15 Beroun 19:45 Rokycany 20:10 Plzeň 21:55 Rozvadov, Sv. Kateřina
Odjezdové časy jsou pouze orientační.

Program zájezdu

1. den:K večeru odjezd, noční přejezd přes Německo do Francie.
2. den:Ráno/dopoledne příjezd k areláu ZOO Beauval, čtvrté nejkrásnější ZOO na světě. Návštěvníci sem míří, aby na vlastní oči spatřili PANDY a KOALY a zažili jedinečnou krásu tohoto skvělého a netradičního parku. Tento dechderoucí areál nabízí fantastické výběhy, dokonalá panoramata a spoustu unikátů. Zde se poznávání stává splněným snem a nezapomenutelným zážitek pro malé i velké. Objevíte Rovníkový dům, zažijete show lachtanů, show 600 ptáků a dravců, projďte se nad areálem lanovkou s prosklenou podlahou, projděte největší voliérou v Evropě o rozloze 2 hektarů, a těch zvířat... Kromě super hvězd pand se těšte na setkání s koalou, vlkem arktickým, kapustňákem karibským, aligátorem, šimpanzem, slony, gepardy, pumy, hrochy, lvy, vydrou obrovskou, tučňáky, lachtany, orangutany, levharty sněžné, nosorožce bílé, nosrorožce africké, tygry, bílé tygry...a mnohem více. V odpoledních hodinách ubytování na partnerském hotelu ZOO Les Pagodes de Beauval***, kde se ponoříte do fascinujícího světa Číny v minulosti i dnes. Z komfortních pokojů dýchá asijská atmosféra. K odpočinku zve krásná a rozlehlá zahrada s bazénem. Večeře formou bufetu v místní restaraci Le Sechuan, která nabízí chutnou a vytříbenou kuchyni. Bar Le Shanghaï pak zve k posezení u drinku. Nocleh.
3. den:Snídaně. Následně celodenné pobyt v ZOO Beauval. V podvečer odjezd zpět. Noční přejezd přes Francii a Německo.
4. den:Návrat v dopoledních hodinách.
hotel1 hotel2 hotel3 zoo1 zoo2 zoo3 zoo4 zoo5 zoo6 zoo7 zoo8 zoo9

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • 1x nocleh v partnerském hotelu ZOO Les Pagodes de Beauval 3* s polopenzí
  • 2-denní vstupné do ZOO Beauval
  • pobytovou taxu
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění
  • 70 Kč/ dospělý / den
  • 50 Kč/ dítě / den

Slevy

  • Dítě (3 - 10 let) (sleva: -600 Kč)

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,37 Kč
euro 25,38 Kč

Počasí