CK Pohoda Rakousko Zájezd č. RE/A669-24

Rakousko - Přírodní Krásy Korutan

Rakousko

Slunné Korutany, to je úchvatná oblast vysokých horských masívů a překrásných jezer…

6Počet dnů:

30.07.2024Termíny od:

15 761 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

Slunné Korutany, to je úchvatná oblast vysokých horských masívů a překrásných jezer. Známé lázeňské středisko Bad Kleinkirchheim je ideální základnou k podnikání výletů za poznáním krás Korutan. S Korutanskou kartou (v ceně zájezdu) jsou prakticky všechny Korutanské atrakce naprosto zdarma. Díky tomu si může každý svůj program v Korutanech přizpůsobit přesně podle svých představ a požadavků, nezávisle na daném programu.

Zájezd provází Vlasta Necudová.

Klagenfurt - Pyramiedenkogel – Maria Wörth – Bad Kleinkirchheim - Mölltalský ledovec – Weißsee - Raggaschlucht – Dreiländereck – Affenberg – Ossiacher See - Hochalmstraße - údolí Maltatal – přehrada Kölnbrein – Malta - Gmünd – Spittal an der Drau - Nockalmstraße – NP Nockberge - Turracherhöhe

Ubytování: ano

Ubytování: stylový hotel*** zasvěcený památce císaře Františka Josefa I., cca 100 m od Millstätterského jezera. Hostům je k dispozici vyhřívaný bazén a sauna. Na pokoji Sat TV, chladnička.

hotel***

UBYTOVÁNÍ
- 5x ubytování v hotelu *** - 2lůžkové apartmány s příslušenstvím.
- stylový hotel*** zasvěcený památce císaře Františka Josefa I., cca 100 m od Millstätterského jezera. Hostům je k dispozici vyhřívaný bazén a sauna. Na pokoji Sat TV, chladnička.
- CK si vyhrazuje právo změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
5x polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře – 4chodové menu, salátový bufet). Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 30.07. - 04.08. odjezd C + Mikulov

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:1. den zájezdu: V brzkých ranních hodinách odjezd přes Mikulov do Rakouska. KLAGENFURT , park Minimundus s modely 140 nejznámějších staveb světa s maketami vlaků a lodí. Rozhledna PYRAMIEDENKOGEL na jižním břehu WÖRTHERSEE , jedinečný výhled na jezero a horské pásmo Karavanek. Malebné městečko MARIA WÖRTH na břehu jezera Wörthersee. Večer ubytování a večeře v hotelu přímo u jezera Millstätter See. 2. den zájezdu: Dopoledne výjezd nejdelší podzemní dráhou světa (4796 m) a následně pak lanovkou na MÖLLTALSKÝ LEDOVEC , nejvyšší celoroční sněhová vrstva, fantastické výhledy. Příjemné procházky v okolí jezera WEIßSEE ve spodní stanici lanovky. Odpoledne zdoláme po dřevěných žebřících a lávkách RAGGASCHLUCHT , jedna z nejkrásnějších a nejpůsobivějších soutěsek Rakouska. Večer návrat do hotelu. 3. den zájezdu: Dopoledne výjezd z Arnoldsteinu lanovkou DREILÄNDERECK . Po rakousko-slovinské hranici procházka do místa, kde se stýkají hranice 3 států. Odměnou budou úchvatné výhledy na horskou oblast Karavanky, Julské Alpy, Gailtalské Alpy a města Villach a Klagenfurt. Odpoledne návštěva lesního parku AFFENBERG , komentovaná procházka mezi 150 volně tu žijícími opicemi japonských makaků. Den zakončí vyhlídková plavba po jezeře OSSIACHER SEE . Večer návrat do hotelu. 4. den zájezdu: Vysokohorskou vyhlídkovou silnicí HOCHALMSTRASSE do údolí MALTATAL s nespočtem vodopádů k vysokohorské přehradě KÖLNBREIN (1933 m n. m.) s nejvyšší přehradní stěnou a vyhlídkovou lávkou nad dechberoucí hloubkou. Procházka v okolí přehrady s krásnými výhledy na okolní hory a ledovce. Krátká zastávka v malebné obci MALTA . Odpoledne starobylé městečko GMÜND s návštěvou unikátního muzea sportovních vozů PORSCHE . Návštěva renesančně-barokního zámku Porcia s muzeem a lombardsko-italskými sochami ve SPITTAL AN DER DRAU . Návrat na ubytování, relaxace u jezera Millstätter See, popřípadě u hotelového bazénu. 5. den zájezdu: Dopoledne se vydáme vyhlídkovou silnicí NOCKALMSTRAßE přes oblé kopce s pastvinami NP NOCKBERGE . Prohlídka skanzenu, procházka z dvoutisícového sedla, sedlo GLOCKENHÜTTE se zvonkem štěstí. Odpoledne zastávka v sedle TURRACHERHÖHE u jezera Turrachsee. Výjezd lanovkou PANORAMABAHN s fantastickými výhledy na celé Korutany. Možnost návštěvy muzea křišťálů a drahokamů nebo dechberoucí sjezd bobovou dráhou. Cestou zpět do hotelu návštěva Alpského parku divoké zvěře , procházka mezi výběhy alpské zvířeny, Africké sbírky – rakouská obdoba muzea Emila Holuba a Muzeum ryb. 6. den zájezdu: Do odpoledního odjezdu program u jezera Millstätter See dle libosti každého. Fakultativně prohlídka města MILLSTATT na břehu jezera, popřípadě návštěva středověkého kláštera, nebo okružní plavba lodí po jezeře. Samozřejmě je možné pouze koupání a relaxace u jezera, které se v létě prohřívá až na 21°C. Návrat zpět do ČR ve večerních hodinách.
Poznávací zájezd Rakousko - Korutany - Worthersee Poznávací zájezd Rakousko - Korutany - hrad Hochosterwitz Poznávací zájezd Rakousko - Korutany - hrad Landskron Poznávací zájezd Rakousko - Korutany - jezero Weissensee Poznávací zájezd Rakousko - rozhledna Pyramiedenkogel Rakousko - Korutany Rakousko - Korutany - NP Nockberge Rakousko - Korutany - přehradní jezero Kölnbrein v údolí Maltatal Rakousko - Korutany, jezero Worthersee Rakousko - Korutany, jezero Worthersee Rakousko - Worthersee - Maria Worth Rakousko - Wörthersee - Pyramidenkögel Turistiacké zájezdy Rakouské Alpy - Korutany - Nockeberge Turistické zájezdy Rakouské Alpy - Korutany Turistické zájezdy Rakouské Alpy - Korutany Turistické zájezdy Rakouské Alpy - Korutany - Nockalmstrasse Turistické zájezdy Rakouské Alpy - Korutany - Nockalmstrasse Turistické zájezdy Rakouské Alpy - Korutany - údolí Maltatal

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

 • 5x polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře – 4chodové menu, salátový bufet),
 • Korutanskou kartu,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • Fakultativní příplatek:
 • fakultativní služby mimo kartu
 • komplexní pojištění vč. storna zájezdu 270 Kč
 • MĚNA A KURZ

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

Paříž, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - od 4.490 Kč!!

PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
25. - 28.10.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,22 Kč
euro 24,90 Kč

Počasí