CK Pohoda Maďarsko Zájezd č. 2719

Termální wellness a cyklovýlet

Maďarsko

Vydejte se s námi objevit nejzápadněji položené stepní jezero v Evropě – Neziderské…

2Počet dnů:

04.05.2024Termíny od:

4 590 Kč Cena od:

2 - denní zájezd

Vydejte se s námi objevit nejzápadněji položené stepní jezero v Evropě – Neziderské jezero, které je pro svoji unikátní faunu a flóru zařazené do Světového seznamu dědictví UNESCO. Neziderské jezero je pozůstatkem historického oceánu Tethys a dodnes si zachovalo lehce slanou vodu.
Na vašich kolech objevíte pohádkové okolí jezera s romantickými vinohrady. Jedná se o velmi jednoduchou cyklistiku po nejrovinatějších a nejníže položených částí Maďarska a Rakouska.
Na pěší turisty je zde také velmi dobře pamatováno. Zdejší krásy mohou objevovat také. Pokud nebudete chtít na kole ani pěšky, můžete čas zájezdu strávit v Maďarsku v termálním areálu Sá-Ra s 8 bazény a výřivkami s teplotou vody od 26 do 38 °C. Kousek od areálu je nejromantičtější a asi nejhezčí zámek Maďarska – Esterházy-kastély.

Na zájezd vypravujeme s autobusem cyklistický přívěs, kde bude o vaše jednostopé miláčky postaráno s maximální péčí. Jeho kapacita je 28 kol.

Program: 1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách z Prahy. Po příjezdu do Maďarska následuje prohlídka zámku Esterházy-kastély. Cyklisté se mohou vydat hned od zámku na objezd jezera Neusiedler. Jezero se dá objet celé. Jeho obvod je 125 km. Mnohem lepší je varianta využití trajektu na rakouské straně a zkrátit cestu na polovinu.
Na Neusiedlerském jezeru najdete vše, po čem vaše srdce milovníka cyklistiky touží. Jedinečná příroda, bohatá flóra a fauna ve spojení s kulturními památkami na trase se postarají o nezapomenutelný cyklo zážitek. Ten může být umocněn kulinářskými delikatesami. Trasu lemují vynikající restaurace, které hladové a žíznivé cyklisty nasytí prvotřídními víny a regionálními pochoutkami.
Pěší mohou po prohlídce zámku a areálu přejet do nedalekého městečka Hegykő. Zde se nachází středně velký termální areál Sá-Ra. Na návštěvníky v něm čeká 6 venkovních a 2 vnitřní bazény s termální vodou. K využití máte plavecké bazény, brouzdaliště a také bazén vhodný pro relaxaci a hry. Wellness nebo léčebný bazén, zde najdou rodiny nebo páry, které si chtějí odpočinout a relaxovat. Samostatné služby jsou k dispozici pro klienty, kteří se chtějí léčit.
Večer ubytování.

2. den: Snídani vám naservírují v hotelu s maďarskou pečlivostí a bohatostí. Po ní se vydáme do Rakouska na prohlídku zámku Halbturn.
Cyklisté si mohou dát od zámku další část cesty okolo jezera do malebného vinařského městečka Neusiedl am See.
S pěšími turisty se vydáme k jezeru do Podersdorf am See. Zdejší pláž a promenáda s majákem je fascinující v kteroukoli roční dobu. V podvečer vyzvedneme cyklisty v cíli jejich putování v Neusiedl am See. Po uložení kol do přívěsu se vydáme zpět do Prahy.

Ubytování: ano

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Hlavní výhody přepravy: • Luxusní autobusy Mercedes-Benz a Setra řady 500 do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory EURO 6 a bezpečnostními systémy ABS, ESP, s aktivním brzdovým asistentem ABA3, asistentem udržování vozidla v jízdních pruzích SPA, adaptivním odstupovým tempomatem ART, asistentem upozorňujícím na únavu řidiče AtAs a s monitoringem tlaku v pneu TPMS
• Polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
• Zkušení uniformovaní řidiči s kurzy bezpečné jízdy
• Technický delegát v každém autobuse
• Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
• Zabezpečený zavazadlový prostor
• Striktně nekuřácké prostředí

Nástup / Výstup: NÁSTUP / VÝSTUP
PRAHA – 3:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
HUMPOLEC - 4:20 doplnit místo
JIHLAVA – 4:50 TŘ. LEGIONÁŘŮ/PARKOVIŠTĚ ZA BILLOU
VELKÉ MEZIŘÍČÍ - 5.20 doplnit místo
BRNO – 6:20 PARKOVIŠTĚ P+R ÚSTŘEDNÍ HŘBITOV
MIKULOV – 7:20 doplnit místo


ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

AT_jezero_Neusidler_kravy AT_jezero_Neusidler_majak_racek AT_jezero_Neusidler_majak_vecer HU_jezero_Neusidler_chatky HU_jezero_Neusidler_chodniky HU_jezero_Neusidler_cyklisti HU_jezero_Neusidler_ptak HU_jezero_Neusidler_rakos HU_jezero_Neusidler_rodina_kola HU_jezero_Neusidler_vinice HU_naves_kostel HU_Sa-Ra_deti HU_Sa-Ra_par_vyrivka HU_Sa-Ra_termal_zena_ve_vode HU_Sa-Ra_termal_zena_voda HU_zamek_Esterhazy

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
04.05.2024 05.05.2024 2 4 590 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • 1 místo v autobuse
 • Služby průvodce
 • 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
 • Přepravu 1 kola v cyklo přívěsu
 • Ubytování v 2-3* hotelu pro jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji (při obsazení 2 osobami)

Cena nezahrnuje

 • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna 49 Kč/den
 • Ubytovací taxu 3 €
 • Vstup do termálních lázní Sá-Ra na den:
 • Dospělý – cca 200 Kč
 • Senior – cca 160 Kč
 • Dítě – cca 120 Kč

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2024!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.390 Kč!!

Velikonoční PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
29.3. - 1.4.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,44 Kč
euro 24,39 Kč

Počasí