CK Pohoda Švýcarsko Zájezd č. RE/CH650-22

Švýcarsko A Glacier Express

Švýcarsko

Poznáme Švýcarsko, zemi jedinečných přírodních krás v pestrých barvách léta a jeho…

6Počet dnů:

12.07.2022Termíny od:

9 890 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

Poznáme Švýcarsko, zemi jedinečných přírodních krás v pestrých barvách léta a jeho železniční nej. Nejstrmější zubačku světa na Pilatus. Přes sto let starou zubačku na TOP OF EUROPE Jungfraujoch, nejvýše položená železniční stanice v Evropě, v oblasti věčného sněhu a ledu. Svezeme se i moderním Glacier expressem "nejpomalejším rychlíkem světa".

Vadúz – Luzern - Pilatus - Grindelwald - Jungfrauregion - Kleine Scheidegg - Jungfraujoch - Trümmelbaschské vodopády - Fiesch – Wallis – Zermatt - Gornergratt – Klein Matterhorn - Brig – panoramatická jízda Glacier Expressem: Andermatt - Oberalppass – Disentis – průsmyk Albula - St. Moritz - Vadúz

Ubytování: ano

hotel

UBYTOVÁNÍ
3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím.

STRAVOVÁNÍ
3x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: 12.07. - 17.07. Odjezd A, B + Plzeň
23.08. - 28.08. Odjezd A, B + Plzeň

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Program zájezdu

1. den:1. den zájezd: Odjezd ve večerních hodinách (cca v 01:00 hod. 18.8. překročení hranic z ČR). 2. den zájezd: Ráno příjezd do historického centra země LUZERN - středověké Staré město proslavené dřevěnými mosty Kapellbrücke a Spreuerbrücke přes řeku Reuss, městské opevnění, hlavní náměstí Weinmarkt s pozdně renesanční radnicí a pro zájemce největší švýcarské dopravní muzeum, variantně doporučujeme fakultativně tzv. ZLATÝ OKRUH výjezd lanovkou na PILATUS , lodí po Vierwaldstättském jezeře, dále zubačkou (nejstrmější ozubnicová trať na světě) a dolů lanovou dráhou. Odjezd na ubytování. 3. den zájezd: Centrum Bernských Alp GRINDELWALD . Lehká pěší turistika v gigantické kulise, v oblasti horských čtyřtisícovek JUNGFRAUREGIONU . Fakult. vyjedeme zubačkou přes KLEINE SCHEIDEGG , horou EIGEREM s překrásnými vyhlídkami na ledovce a věčný sníh, do nejvýše položeného nádraží v Evropě (3454 m n.m.) na JUNGFRAUJOCH – Top of Europe . Ostatní mohou přejet i busem. Při zpáteční cestě navštívíme skalní TRÜMMELBASCHSKÉ VODOPÁDY . Odjezd přes úchvatné vysokohorské sedlo Grimselpass na ubytování do hotelu*** ve FIESCHI . 4. den zájezd: Návštěva kantonu WALLIS s deseti nejvyššími horami Švýcarska. Celodenní program v oblasti alpských velikánů, přejezd do TÄSCHE a následně vlakem do ZERMATTU na úpatí MATTERHORNU , nejkrásnější hory Evropy. Prohlídka malebného městečka, které si i přes turistický ruch uchovává kouzlo pravé švýcarské horské vesnice. Fakultativní výlet horským vlakem do GORNERGRATTU (3100 m n. m) nebo lanovkou na KLEIN MATTERHORN , odkud můžeme obdivovat svět alpských velikánů v kraji věčného ledu. Návrat na hotel. 5. den zájezd: Ráno jízda panoramatickým vláčkem "nejpomalejším rychlíkem světa" GLACIER EXPRESSEM z ANDERMATTU do St. Moritzu, úsek je považován za nejkrásnější a jízda trvá cca 6 hod. Nejvyššího bodu trasy dosáhneme v OBERALPPASS (2033 m n. m), sjezd do DISENTISU s monumentálním benediktinským klášterem a projedeme krásnou Rýnskou soutěskou, cesta dále pokračuje mezi památkami kantonu Graubünden , průsmykem ALBULA (UNESCO), kde se vlak "kroutí" v točitých tunelech a překonává řadu mostů a galerií. Cestu ukončíme ve městě ST. MORITZ . Krátce navštívíme VADÚZ , hlavní město jednoho z evropských ministátů LICHTENŠTEJNSKA . Následuje odjezd do ČR. 6. den zájezd: Předpokládaný příjezd v ranních hodinách, Praha cca v 6:00 hod. a dále dle míst nástupů.
mapka - Švýcarsko a Glacier express Poznávací zájezd Švýcarsko Poznávací zájezd Švýcarsko - Furkapass Poznávací zájezd Švýcarsko - Jungfrauregion Poznávací zájezd Švýcarsko - Jungfrauregion Poznávací zájezd Švýcarsko - Luzern Poznávací zájezd Švýcarsko - Luzern Poznávací zájezd Švýcarsko - Matterhorn Poznávací zájezd Švýcarsko - pohled na Matterhorn Poznávací zájezd Švýcarsko - pohled z Pilatusu na Luzern Poznávací zájezd Švýcarsko - vláček na Pilatus Poznávací zájezd Švýcarsko - výhled na Matterhorn Poznávací zájezd Švýcarsko - Wallis Poznávací zájezd Švýcarsko, Chur Švýcarsko - Luzern Švýcarsko - Luzern Švýcarsko - Matterhorn

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
 • : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro ženu
 • : dospělá osoba - Doobsazení pro muže

Cena zahrnuje

 • 3x snídani,
 • dopravu lux. klim. autobusem,
 • průvodce CK
 • vláček Täsch – Zermatt a zpět,

Cena nezahrnuje

 • DOPORUČENÉ KAPESNÉ
 • Fakultativní příplatek:
 • fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu a případné nákazy Covid-19 v ČR i zahraničí 240 Kč,
 • lanovky,
 • MĚNA A KURZ
 • připojištění Covid-19 (doplňkové pojištění ke komplexnímu pojištění - rozšířená ochrana) Evropa - 30 Kč/den
 • vstupné,

Slevy

 • 3. osoba na pokoji 400 Kč
 • SLEVA 55+ ze základní ceny - 3%

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2022!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2022!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

PAŘÍŽ a zámky na Loiře - od 4.690 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2022!!

PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,67 Kč
euro 24,75 Kč
Chorvatsko kuna 3,29 Kč

Počasí