CK Pohoda Chorvatsko Zájezd č. 51758

Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN ***

Chorvatsko
Dalmácie - Splitská oblast, Seget Donji
Poloha: do 100 m od moře Vybavení: směnárna, trezor na recepci , WI-FI k dispozici…

8Počet dnů:

15.04.2023Termíny od:

9 592 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: směnárna, trezor na recepci , WI-FI k dispozici dle popisu, bazén venkovní sladká voda , bazén dětský venkovní sladká voda , parkování, recepce centrální, prádelna.

Sport a zábava: jogging, cyklistika, potápění, vodní sporty.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let přistýlka se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Pokoje FAMILY mají dvoulůžkovou ložnici a částečně oddělenou denní místnost s rozkládacím gaučem 190x80 cm, balkon, pohled moře (Anex). Děti se dle obecně platné zásady obsazují od staršího (3. lůžko) k mladšímu (4. lůžko), v případě dospělé osoby na 3. lůžku není možné obsadit 4. lůžko.

Všechny pokoje v hlavní budově hotelu jsou bez balkonu/terasy, polovina na pobřeží, polovina s výhledem do parku. Balkony/terasy má Annex.

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! MIMOŘÁDNÁ SLEVA 20% (SPO 20%) !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Val hotel TN: Komplex Hotelu Val (bývalý hotel Jadran) leží v obci Seget Donji, cca 3 km od historického centra Trogiru a 7 km od letiště Split. Nachází se přímo na pobřeží a je obklopen borovým hájem. Skládá se z hlavní budovy (Central – jednopatrová budova, pokoje nemají terasu ani balkon, na mořskou stranu orientována půlka pokojů) a z pěti pavilonů (Annex – až dvoupatrové budovy, vše orientováno na mořskou stranu, vše balkon nebo terasa), které jsou vzdáleny 30-150 m od hlavní budovy, 30-180 m od moře. 

V hlavní budově Central jsou pokoje Economy (17 m2) a Economy MS (19 m2), v pavilonech Anex jsou pokoje Standard Patio TMS (15 m2, přízemní s terasou), Comfort BMS/TMS (18 m2), jednolůžkové pokoje Patio TMS (12 m2, přízemní s terasou). Pokoje Family BMS a DE LUXE SUITE BMS (36 m2) mají dvoulůžkovou ložnici a částečně oddělenou denní místnost s gaučem. Pokoje jsou komfortně, elegantně zařízeny, mají SAT/TV, telefon, klimatizaci, vysoušeč vlasů. Hosté mají k dispozici recepci (v provozu 24 hodin denně), bezplatnou Wi-Fi v prostoru recepce a v lobby baru, směnárnu, bankomat, restauraci s terasou s překrásným výhledem na moře, restauraci na pláži a venkovní bazén se sladkou vodou (120 m2, hloubka 1,2–2,2 m) s oddělenou částí pro malé děti (hloubka 40 cm), za poplatek na recepce trezor, možnost zapůjčit plážové osušky. K dispozici omezené množství rekvizit pro vodní sporty a rekreačních hry (stolní tenis, badminton, boća, šipky atd., dětský klub pro předškolní děti, dětské hřiště, klub pro teenagery (Play Station/Xbox atd.), animace pro děti i dospělé. Komplex má vlastní pláž - písek se štěrkem, betonová plata. Lehátka a slunečníky u bazénu a na vlastní pláži jsou v ceně. Půjčovna kol a aut za poplatek. Objekty a restaurace jsou nekuřácké.

Destinace: Seget Donji je velká obec (2 300 obyv.), při magistrále, při zátoce Saldun, 4 km západně od Trogiru. Svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí Trogiru a pokračuje dále k západu do letoviska Seget-Vranjica (2 km). Zátoka je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Obec má rozsáhlé zemědělské zázemí. Jsou tu pláže oblázkové a kamenité, pod hotelovým komplexem Medena jsou vybudovány plochy na slunění a rekreaci (tobogan). Borový les sahá až k plážím. Pláž Medena a pláž u hotelu Jadran byly vyznamenány v roce 2007 tzv. Modrou vlajkou. Seget Donji má dobré podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování), tenis, plážový volejbal, hřiště na míčové hry, stolní tenis, kuželky atp.

Ubytování: pavilóny

Stravování: all inclusive

Doprava: vlastní

Comfort balkon nebo terasa Comfort balkon nebo terasa Comfort balkon nebo terasa Family nebo De luxe suite Family nebo De luxe suite Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Foto - Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN *** Jednolůžkový s terasou Pizzerie Recepce Recepce Standard moře přízemí terasa Standard moře přízemí terasa

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x plná penze - švédský stůl - snídaně 7:00-9:00, oběd 12:00-14:00, večeře 19:00-21:00, neomezeně místní točené nápoje: místní pivo, víno, brandy, likéry, ovocné šťávy, voda, soda, čaj a káva z automatu (09:00-23:00), odpoledne sladký či slaný snack (svačina) 16:00 do 17:00. Hlavní bufetová restaurace se dvěma prostory: s vnitřní kapacitou (180 míst) a venkovní - zastřešená terasa (120 míst)
 • úklid pokoje
 • lůžkoviny
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • SAT/TV
 • Wi-FI
 • klimatizace
 • WI-FI i v prostoru recepce a lobby baru
 • lehátka a slunečníky u sladkovodního bazénu s oddělenou dětskou zónou 0,4 m hlubokou a na hotelové pláži (omezený počet)
 • limitovaný počet rekvizit pro vodní sporty a rekreační hry
 • Kids Club pro předškoláky se supervizorem
 • Teen Lounge a herní klub - PlayStation /Xbox-klub pro teenagery
 • denní i večerní animace pro děti i dospělé (01.06.-15.09. -změna vyhrazena)

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • trezor v recepci - 3 EUR/den - platba na místě
 • pobytová taxa + místní pojišťovací poplatek - POVINNÝ PŘÍPLATEK 480 Kč/dospělá osoba, dítě 12-18 let 240 Kč/ osoba (platí se v CK/ u prodejce), děti do 12 let taxu a poplatek neplatí
 • parkovné uvnitř resortu - 3,50 EUR/den v období 17.6.-2.9.2023 - platí se na místě v recepci ; ostatní termíny zdarma
 • dětská postýlka (na vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě

Dalmácie - Splitská oblast

Dalmácie – Splitská oblast je jiné označení Splitsko-dalmatské župy, která se nachází v jižní části Chorvatska a sousedí na jihu s Dubrovnickou oblastí, na severu s Šibenickou oblastí, na východě s Bosnou a Hercegovinou a na západě s Jaderským mořem. K oblasti patří řada ostrovů a ostrůvků, např. ostrovy Brač, Hvar a Vis. Hlavním městem je Split. Lákadlem turistů jsou především letoviska Makarské riviéry.

Seget Donji

Středisko Seget Donji najdeme přímo u moře, na Trogirské riviéře, nedaleko města Trogir - cca 4 km. Do Trogiru lze využít pravidelné lodní a autobusové spojení. Seget Donji Zdejší nádherné romantické pláže jsou vyplněny drobnými kamínky. Pod hotelovým komplexem Medena jsou k dispozici plochy ke slunění a prostory k rekreaci (např. tobogan). Pláž Medena obdržela prestižní ocenění Modrá vlajka 2009. Středisko Seget Donji vzniklo v 16. století - roku 1564, kdy obdržel trogirský šlechtic Jakov Rotundo povolení ke stavbě věže, kolem které byla vybudována celá vesnice. Roku 1758 zde byl postaven kostel sv. Antuna Padovanského. V samotném místě a též v polích jsou dodnes viditelné pevnosti budované jako obrana před nájezdy Turků. Z dalších zajímavostí a skvostů zdejší architektury a kultury lze jmenovat např. opevněný zámek - kaštel rodiny Rotundů, cca 2 km nad obcí středověký kostelík sv. Eliáše (Sveti Ilija) a kamenolomy z doby antiky. Zdejší mírné klima umožňuje místnímu obyvatelstvu živit se zemědělstvím (např. vinná réva, pěstování ovoce), rybářstvím, stavěním lodí a též turismem a cestovním ruchem. Místní lidé jsou velmi vřelí a pohostinní, nabízejí k ochutnání vynikající dalmatské speciality spolu s výborným chorvatským vínem. Středisko Seget Donji nabízí mnoho zážitků během Vaší letní dovolené: vodní sporty (plavání, windsurfing, vodní lyžování apod.), plážový volejbal, kuželky, noční rybolov s místními rybáři atd.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2024!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.390 Kč!!

Velikonoční PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
29.3. - 1.4.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,44 Kč
euro 24,39 Kč

Počasí