CK Pohoda Francie Zájezd č. 14731A

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy)

Francie
Versailles
Zažít Paříž jako pravá Pařížanka… Jste připravené, dámy? Dopřejete si představení…

5Počet dnů:

05.09.2024Termíny od:

21 990 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Zažít Paříž jako pravá Pařížanka… Jste připravené, dámy? Dopřejete si představení v nejslavnějším kabaretu Francie i atmosféru ve Versailles. Dáte si piknik na lodi, odhalíte tajemství výroby parfémů i mistrovská díla ukrytá v muzeích. Nakoupíte na pařížských bulvárech a ochutnáte francouzské delikatesy. Zapomeňte na shon i stereotyp a vyrazte na pravou dámskou jízdu do Paříže!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel: Zavazadlo v ceně zájezdu:  dvě kabinová zavazadla


Kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a max. hmotnosti 10 kg

Malé kabinové zavazadlo (kabelka, laptop) o rozměrech 40 x 30 x 20 cm

Tato zavazadla patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček.

Letecká společnost může vzít na palubu letadla pouze omezené množství zavazadel. Zavazadla, která se nevejdou na palubu letadla, budou zdarma před nástupem do letadla uložena do zavazadlového prostoru.


Zavazadlo za příplatek 1 700 Kč:  odbavované zavazadlo o hmotnosti do 20 kg (toto zavazadlo bude odbaveno do podpalubí)


Podmínky vždy platí pro jednoho cestujícího, pokud není uvedeno jinak.

Hmotnosti zavazadel nelze sčítat.

Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo dle uvedených podmínek. Zavazadlo k odbavení (pokud není v ceně) lze objednat nejpozději 30 dní před termínem zájezdu.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Versailles Pass

Dospělý 1100.00 Kč
Dítě 350.00 Kč

Moulin Rouge

Dospělý 3690.00 Kč

Louvre

Dospělý 750.00 Kč
Dítě 1.00 Kč

Cestovní pojištění: Kooperativa A (50 Kč / den / osoba)
Kooperativa B Evropa (100 Kč / den / osoba)
Slavia A - Travel Standart 2.0 + STORNO (50 Kč / den / osoba)
Slavia B - Travel Plus 2.0 + STORNO (76 Kč / den / osoba)
Slavia C - Travel Exclusive 2.0 + STORNO (96 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel ***

příjemný hotel poblíž centra Paříže
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Stravování: snídaně

snídaně v hotelu jsou podávány formou bufetu
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Přílet do Paříže, v závislosti na letových řádech možný program s průvodcem. Odlet z Prahy , po příletu do Paříže transfer autobusem na hotel, ubytování . V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem.
2. den:Čeká nás den ve znamení ikon města, gastronomických zážitků i nákupů. Poznáme místo spojené s princeznou Dianou. Dopřejeme si plavbu lodí s piknikem i jedinečný kabaret Moulin Rouge. Po snídani nás čeká ikona města, železná dáma Eiffelova věž. Ranní pohled na Eiffelovku z Martových polí později vystřídá neuvěřitelný výhled na celou francouzskou metropoli z vyhlídky ve 3. patře věže. Od Eiffelovy věže se přesuneme k nedalekému pomníku u mostu Alma. Stojí tam replika pochodně americké Sochy svobody, tzv. Plamen svobody . Pochodeň je zároveň považována i za neoficiální pomník princezny Diany , neboť pod pomníkem se nachází tunel, kde v roce 1997 zemřela princezna Diana, její přítel Dodi a řidič Henri. Společně si poté nakoupíme typické francouzské delikatesy a uděláme si pozdní oběd formou pikniku . A kde nám bude chutnat lépe než na palubě lodi společnosti Bateaux-Mouches? Správně! Čeká nás přibližně hodinová plavba po Seině, během které uvidíme to nejkrásnější historické centrum z paluby lodi. Poplujeme kolem Louvru a katedrály Notre Dame, Eiffelovy věže a nebude chybět ani replika americké Sochy svobody. Večer se společně vydáme na jedinečné a legendární představení do nejslavnějšího francouzského kabaretu Moulin Rouge. Ke vstupu musíme být hezky oblečeny, tak se vyfikneme a společně si užijeme nezapomenutelný večer. Představení bude realizováno v pátek nebo sobotu večer, kdy je show nejvelkolepější. Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
3. den:Dopoledne strávíme ve Versailles. Kromě zámku a jeho zahrad vyrazíme prozkoumat samotné městečko a místní trhy. Na závěr dne nebude chybět ani nejkrásnější vyhlídka na Paříž. Po snídani vyrazíme za hranice města, příměstským vlakem se vydáme do královského Versailles. Čeká nás procházka malebným městem a především neuvěřitelné trhy, které se zde konají každou neděli .  Poté se přesuneme do zámeckého areálu a podle zájmu můžeme navštívit interiéry zámku , projít si zahrady , půjčit si loďky nebo se projít až k vesničce Marie Antoinetty a k oběma Trianonům . Rozsáhlé zámecké zahrady jsou dílem slavného architekta jménem André Le Nôtre a rozhodně by jejich poznávání zabralo celý den. Najdeme zde bezpočet antických soch, třicet čtyři vodních staveb a přesným středem zahrad vede impozantní dílo, tzv. Velký kanál. V letních měsících se navíc zdejší kašny promění v úchvatné umělecké dílo, když za doprovodu vážné hudby a barevných světel tančí voda do rytmu. Na večer se vrátíme do Paříže a závěr dne si vychutnáme ve čtvrti Montparnasse. Ochutnáme další z typických francouzských pochutin a dáme si palačinku na sladko nebo tzv. galetu na slano. Nakonec vyjedeme výtahem na vyhlídku mrakodrapu Montparnasse . Říká se, že vyhlídka z mrakodrapu na Paříž je tou nejkrásnější, protože výhled nehyzdí právě onen mrakodrap. Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
4. den:Dopoledne si vychutnáme procházku čtvrtí Cité, odpoledne nás čekají luxusní bulváry. Projdeme se uličkami Montmartru a užijeme si příjemné kavárničky, ochutnáme zdejší speciality. Po snídani vyrazíme ke katedrále Notre Dame , kde se každou neděli konají trhy. Podíváme se, jak pokračuje rekonstrukce katedrály a projdeme se nejstarší částí francouzské metropole. Kolem poledne se společně vydáme poznávat slavné pařížské bulváry. Kolem impozantního kostela Madeleine se dostaneme až k budově opery Garnier a proslulému nákupnímu centru Galeries Lafayette. Naším cílem však bude muzeum parfémů Fragonard, kde si společně projdeme proces výroby parfémů, otestujeme své čichové buňky a nakoupíme skvělé dárky nejen pro sebe. Procházkou luxusní pařížskou čtvrtí dojdeme k nejkrásnější kryté Galerii Vivienne , kde na nás dýchne atmosféra francouzského šarmu minulých desetiletí. Kolem bývalého královského paláce Palais Royal  se vydáme k malému vítěznému oblouku u Louvru. Na večer se vydáme samotného uměleckého centra Paříže. Romantické kulisy uliček Montmartru doplní místní umělci, malé kavárničky i typická bistra. Projdeme se až k samotné bazilice Sacré Coeur, od které se nám naskytne první z překrásných pohledů na město.  Dáme si společně skleničku a ochutnáme některou z vybraných specialit. Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
5. den:V závislosti na letových řádech program s průvodcem a následný odlet z Paříže. V případě odpoledního odletu si užijeme poslední den ve znamení umění. V případě brzkého letu bude čas na Louvre vyhrazen v jiný den. Celé dopoledne tak strávíme v nejslavnějším muzeu na světě –   Louvre. Sbírky starověkého Egypta, Řecka, Říma či malby renesančních a barokních autorů (včetně obrazu Mona Lisy od Leonarda da Vinciho) mnohým vezmou dech i energii. V případě zájmu o návštěvu jiného z pařížských muzeí doporučujeme například muzeum Oranžérie , kde jsou vystavena rozsáhlá plátna se slavnými lekníny Moneta  nebo muzeum Orsay, kde objevíme jedny z nejkrásnějších děl impresionistických malířů , mezi které patří především Claude Monet, Paul Cézanne nebo Edgar Degas.  Kdo není na umění, může volno využít individuálně dle vlastních zájmů. Rozhodně doporučujeme zakončit návštěvu metropole procházkou po Champs Elysées a výhledem z Vítězného oblouku. Objednaným transferem přesun na letiště, odlet do Prahy .
Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy) Foto - Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LA DÉFENSE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + NÁKUPY VE SLEVÁCH + OSLAVY DOBYTÍ BASTILY (letecky z Prah Foto - To nejlepší z Paříže + VINICE V CHAMPAGNE + REMEŠ (letecky z Prahy)

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
05.09.2024 09.09.2024 5 21 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Paříž – Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • doprava letiště – hotel – letiště
 • 4x ubytování v Paříži
 • 4x snídaně
 • skvělá průvodkyně po celou dobu programu (mimo případného individuálního volna)
 • tištěný průvodce městem zdarma

Cena nezahrnuje

 • odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • doprava v rámci programu zájezdu (cca 30 EUR MHD Paříž + vlak Versailles)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné do památek
 • doporučené kapesné cca 200 EUR
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 6 000 Kč

Versailles

Město je proslulé velkolepým Versailleským palácem ze 17. století. V jeho okolí bylo vytvořeno 100 ha překrásných pěstěných zahrad, které posloužily jako kulisa v mnoha filmech i pohádkách. Za Francouzské revoluce byl palác vyrabován a rekonstrukce se dočkal až po 1. sv. válce. V roce 1919 zde byl podepsán tzv. Versailleský mír, který tuto válku definitivně ukončil. V dnešní době tu najdeme muzeum, které navštíví každoročně více než 2 mil. návštěvníků.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024/2025!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

MÁJOVÁ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.490 Kč!!

Májová PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
8. - 11.5.2024
23. - 26.5.2024

Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,79 Kč
euro 24,75 Kč

Počasí