CK Pohoda Francie Zájezd č. 14701A

To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy)

Francie
Paříž
Nejslavnější nekropole světa, velkolepá projekce, jedinečné muzejní sbírky i neodmyslitelné…

4Počet dnů:

12.09.2024Termíny od:

19 490 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Nejslavnější nekropole světa, velkolepá projekce, jedinečné muzejní sbírky i neodmyslitelné ikony města nad Seinou… Připraveni objevit, co skrývá Paříž? Projdete se uličkami hřbitova, který vám vezme dech. Vychutnáte si fantastickou uměleckou show i honosné sály Louvru. Prozkoumáte Lucemburské zahrady, Montmartre i Latinskou čtvrť. Dopřejte si Paříž jako místní – s průvodcem, který se vyzná!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Podmínky pro přepravu zavazadel: Zavazadlo v ceně zájezdu: dvě kabinová zavazadla


kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 20 cm a max. hmotnosti 10 kg

malé kabinové zavazadlo (kabelka, laptop) o rozměrech 35 x 20 x 20 cm

tato zavazadla patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček


Zavazadlo za příplatek 2 000 Kč: odbavované zavazadlo o hmotnosti do 20 kg (toto zavazadlo bude odbaveno do podpalubí)


Podmínky vždy platí pro jednoho cestujícího, pokud není uvedeno jinak.

Hmotnosti zavazadel nelze sčítat.

Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo dle uvedených podmínek. Zavazadlo k odbavení (pokud není v ceně) lze objednat nejpozději 30 dní před termínem zájezdu.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Louvre

Dospělý 640.00 Kč
Dítě 1.00 Kč

L'Atelier des Lumiéres

Dospělý 500.00 Kč
Dítě 350.00 Kč

Cestovní pojištění: Slavia A - Travel Standart + STORNO (50 Kč / den / osoba)
Slavia B - Travel Plus + STORNO (63 Kč / den / osoba)
Slavia C - Travel Exclusive + STORNO (80 Kč / den / osoba)
Kooperativa A (50 Kč / den / osoba)
Kooperativa B Evropa (100 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel ***

hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Stravování: snídaně

v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)
během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Přílet do Paříže, v závislosti na letových řádech možný program s průvodcem. Odlet z Prahy , po příletu do Paříže transfer autobusem na hotel, ubytování . V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem.
2. den:Čeká nás den věnovaný ikonám města. Začneme u Eiffelovy věže, nevynecháme ani plavbu lodí po Seině a komplex budov Invalidovny. Odpoledne se přesuneme na druhý břeh řeky Seiny a po Champs-Élysées dojdeme až k Louvru. Po snídani vyrazíme poznávat ty nejslavnější památky ve městě. Začneme ocelovou dámou – Eiffelovou věží, nejnavštěvovanější památkou vůbec, ze které si užijeme krásný výhled na město. Čeká nás také oblíbená plavba lodí po Seině, budeme si moci užít pohled na ta nejkrásnější místa metropole i z hladiny Seiny. Odpolední bloudění po nejslavnějším bulváru Champs-Élysées nás dovede až k nejproslulejšímu muzeu světa. Louvre se nachází v bývalém královském paláci a na ploše více než 70 tisíc metrů čtverečních strávíme celý zbytek dne. Na své si zde přijde každý – milovníci antického umění, italských a holandských mistrů i francouzských romantiků. Za pozornost stojí i samotné interiéry muzea a rozhodně i zachovalé Napoleonovy komnaty . Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.
3. den:Dnešek zasvětíme především známým osobnostem nejen Paříže a Francie. Prozkoumáme nejslavnější hřbitov světa, užijeme si úchvatné audiovizuální umění a závěr dne bude patřit uměleckému Montmartru. Po snídani vyrazíme do severovýchodní části města, k jednomu z nejnavštěvovanějších hřbitovů na světě. Hřbitov Père Lachaise se rozprostírá na ploše 44 hektarů a krom velkého množství hromadných hrobek je zde pochováno i velké množství bohatých a slavných lidí . Nemalá část hrobů a pomníků je tak sama o sobě uměleckým dílem a pouhé bloudění uličkami hřbitova je velmi silným zážitkem. Doporučujeme vyhledat hroby spisovatele Oscara Wildea , malíře Théodora Géricaulta nebo slavné francouzské dvojice Héloïse a Abelarda. Ženy toužící po potomstvu by měly hledat hrob francouzského novináře Victora Noira . V těsné blízkosti hřbitova se nachází relativní novinka z roku 2018, audiovizuální show v L'Atelier des Lumières . První svého druhu se nachází na jihu Francie ve vesnici Les-Baux-de-Provence, kde jsou na stěny bývalého vápencového lomu promítány slavná umělecká síla. V pařížském 11. obvodu v prostorách bývalé slévárny vznikl prostor o ploše 3 300 metrů čtverečních , kde jsou díky 140 dataprojektorům nejvyšší kvality promítána díla slavných světových umělců . Zahajovacími umělci byli Gustav Klimt a Egon Schiele. Večer vyrazíme poznávat krásy Paříže na Montmartre. Umělecký kopec doslova překypuje typickou francouzskou atmosférou, bloudění uličkami proto bude samo o sobě zážitkem. Začneme u nejslavnějšího francouzského kabaretu Moulin Rouge a dojdeme až k bělostné bazilice Sacré Coeur, která se jako kopec šlehačky majestátně tyčí nad Paříží.  Užijeme si jeden z nejkrásnějších pohledů na město a v některé z místních restaurací si vychutnáme francouzskou kuchyni a ochutnáme některé ze specialit, které nám místní gastronomie nabízí . Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně. 
4. den:V závislosti na letových řádech program s průvodcem a následný odlet z Paříže. Na levém břehu Seiny, převážně v 5. městském obvodu, se rozprostírá Latinská čtvrť. Procházkou uličkami čtvrti kolem restaurací a kaváren plných studentů a intelektuálů dojdeme k budově nejslavnější francouzské univerzity , k Sorbonně.  Naším cílem v Latinské čtvrti bude zejména památník Panthéon, který slouží jako místo posledního odpočinku mnoha francouzských velikánů (Victor Hugo nebo Voltaire). Doporučujeme vystoupat na kopuli a užít si jeden z nejhezčích pohledů na město. Závěr bude patřit nejstarší části města Paříže, ostrovu Cité . Nevynecháme katedrálu Notre Dame, projdeme se kolem budovy bývalé věznice Conciergerie a budovy Justičního paláce, ve kterém se skrývá gotický klenot Sainte Chapelle. Objednaným transferem přesun na letiště, odlet do Prahy .
Foto - Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) Foto - Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + CHANTILLY (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LA DÉFENSE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PERE-LACHAISE (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z Paříže + NÁKUPY VE SLEVÁCH + OSLAVY DOBYTÍ BASTILY (letecky z Prah Foto - To nejlepší z Paříže + VERSAILLES 55+ (letecky z Ostravy – Krakova) Foto - To nejlepší z umělecké Paříže + NEJKRÁSNĚJŠÍ MUZEA (letecky z Prahy) Foto - To nejlepší z umělecké Paříže + NEJKRÁSNĚJŠÍ MUZEA (letecky z Prahy)

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
12.09.2024 15.09.2024 4 19 490 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Paříž – Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • 3x ubytování v Paříži ve 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem zdarma

Cena nezahrnuje

 • odbavované zavazadlo za příplatek (viz níže)
 • MHD v Paříži (30 EUR)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné na místě
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč

Paříž

Paříž je hlavním městem a srdcem země, jejíž jazyk a kultura ovlivnily celý svět. Katedrála Notre Dame, Louvre - jedno z nejznámějších světových muzeí, pařížské kavárny i životem překypující bulváry charakterizují toto úžasné město. Dominantou a turistickou lahůdkou je zcela jistě 300 m vysoká Eiffelova věž i Vítězný oblouk na bulváru Champs Elysées. Přítomnost arabských, židovských, afrických a indočínských čtvrtí přispívá k pestrosti města, v němž žije celá třetina ze všech cizinců ve Francii.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2024!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2024!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ s ubytováním - od 4.390 Kč!!

Velikonoční PAŘÍŽ autobusem, VŠE V CENĚ!!! KLIKNI
29.3. - 1.4.2024
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,44 Kč
euro 24,39 Kč

Počasí