CK Pohoda Španělsko Zájezd č. 499916

KANÁRSKÉ OSTROVY - TENERIFE + ostrov Gomera

Španělsko
Kanárské ostrovy, Tenerife, La Gomera
Ostrovy, které mají jméno podle psů, a samy daly jméno zpívajícím ptákům, jsou místem,…

8Počet dnů:

05.10.2020Termíny od:

23 900 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Ostrovy, které mají jméno podle psů, a samy daly jméno zpívajícím ptákům, jsou místem, které by měl navštívit i cestovatel, jenž se domnívá, že kromě přeplněných pláží a hotelových komplexů nemají co nabídnout. Náš okruh totiž takové zažité klišé vyvrací. Místo slunečníků nabízí třetihorní deštné pralesy, místo okukování německých turistek předkládá pozorování velryb, místo výškových hotelů nabízí aktivní i vyhaslé sopky, včetně nejvyšší hory celého Španělska a třetí nejvyšší sopky celého světa. Nevynechává starobylá centra, jejichž architektura se stala vzorem při budování měst v Latinské Americe. A dojem zkrášluje obrovskými dračinci, kvetoucími strelicemi nebo stromovými kaktusy. Nezapomíná však ani na koupání a slunění. Vydejte se s námi po stopách Kryštofa Kolumba na objevnou cestu po ostrovech uprostřed Atlantiku.

http://www.cestovkapohoda.cz/zajezd/499916-kanarske-ostrovy-tenerife-ostrov-gomera/

Ubytování: hotel ****

7x nocleh ve dvoulůžkových pokojích (s vlastním soc.zařízením, TV, ledničkou, klimatizací a balkónem nebo terasou) v hotelu Turquesa Playa **** v letovisku Puerto da la Cruz, jen 150 m od vyhlášené černé pláže Jardin. Hotel dává k dispozici bazény, lehátka a slunečníky. Hotel je uzpůsoben pro handicapované klienty. Leží v blízkosti elegantní přímořské promenády.

Stravování: polopenze

Polopenze je formou švédských stolů.

Doprava: letecky

z Prahy

Program zájezdu

1. den:Sraz na terminálu II na letišti Václava Havla v Praze (čas odletu bude stanoven v pokynech). Odlet na Kanárské ostrovy. Let z Prahy trvá přibližně 5 hodin. Přílet na ostrov Tenerife. Ubytování. Stravování začíná večeří.
2. den:Odpočinek u moře.
3. den:Okruh ostrovem Tenerife – cesta tajemnou Atlantidou s připomínkami stop po záhadném národě Guančů: NP Caňadas (lávová pole, sopečná kaldera, skalní útvary) a fakultativně výjezd lanovkou na vrchol sopky Pico de Teide (3 700 m n. m., nejvyšší hora Španělska i Atlantiku, měřeno od mořského dna jde o třetí nejvyšší sopku světa cca 25 €), cesta vyhlídkovou silnicí západem ostrova přes pohoří Teno – vyhlídky na Gigantické útesy, které kolmo spadají do moře z výšky 600 m. Zastávka v bývalé pirátské vesnici Masca (úchvatná horská scenérie). Odpoledne program na severním pobřeží: malebné historické městečko Garachico (sevřené mezi dvěma živly – mořským příbojem a lávou ze sopky) a Icod de los Vinos (historická architektura se dřevěnými balkóny, největší dračinec na ostrově – údajně 1.000 let starý).
4. den:Fakultativní výlet katamaranem za velrybami - kulohlavci (cca 55 €) k jihozápadnímu pobřeží ostrova v blízkosti Gigantických útesů. Odpočinek u moře.
5. den:Výlet do největších měst ostrova: La Laguna (bývalá ostrovní metropole, historické domy španělských cukrobaronů a obchodníků, katedrála, památka UNESCO), Santa Cruz (metropole Kanárských ostrovů – Španělské náměstí s umělou lagunou, přístav, unikátní auditorium) a vykoupání na největší ostrovní pláži – Teresitas (světlý saharský písek, palmy, kulisa ostře řezaných hor).
6. den:Celodenní fakultativní výlet lodí na ostrov Gomera - třetihorní mlžné vavřínové pralesy, ukázka hvízdavého jazyka, terasovitá políčka, útesy a San Sebastian – metropole ostrova s památkami na přistání Kryštofa Kolumba (cca 65 €).
7. den:Prohlídka historického města Orotava. Fakultativní výlet do botanické zahrady zábavního parku Loropark - delfíni, obří akvárium, kosatky, nejvíce druhů papoušků na světě nebo největší umělá ledová kra pro tučňáky na světě (cca 35 €).
8. den:Stravování končí snídaní. Odlet do ČR. Návrat domů.
Puerto de la Cruz Kanárské ostrovy - Las Teresitas NP Teide

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní D
05.10.2020 12.10.2020 8 23 900 Kč rezervovat

Vysvětlivky

 • D: Cena za osobu

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování s polopenzí v hotelu****
 • obousměrnou letenku
 • letištní taxy
 • dopravu busem nebo minibusem na Tenerife
 • průvodce
 • zákonné pojištění

Cena nezahrnuje

 • nápoje k večeři
 • vstupy
 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění

Slevy

 • Při koupi do 28.2.2020 (sleva: -500 Kč)

Kanárské ostrovy

Leží západně od pobřeží Afriky. Díky vynikajícímu klimatu se stálou teplotou a slunečním počasím jsou označovány příznačně jako Ostrovy věčného jara. Kanárské ostrovy jsou vyhledávány turisty hlavně v zimním období.

Tenerife

Tenerife Největší a současně nejzelenější ze sedmi ostrovů Kanárského souostroví. Tenerife lze doporučit především těm, kteří vedle koupání v moři preferují i překrásnou kontrastní přírodu ostrova s dominantou nejvyšší hory na španělském území Pico del Teide (3718 m). Jih je horký a slunečný se zvláštními plážemi s tmavým pískem. Sever je zelený a úrodný s rozmanitou flórou, bujnými lesy a plný banánových plantáží. Střed ostrova nabízí romantické pahorky lákající ke trekkingu a výletům na horských kolech, typický kanárský folklor, životní styl, víno a gastronomii. To vše je zde k dispozici nenuceně protkáno dokonalou strukturou vybavení a služeb.

La Gomera

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020/2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2020/2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2020!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,76 Kč
euro 26,67 Kč
Chorvatsko kuna 3,53 Kč

Počasí