CK Pohoda Slovensko Zájezd č. RE/SK705-18

Vysoké A Belianské Tatry S Pěší Turistikou

Slovensko

Vysoké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem jedinečných přírodních krás a hlubokou…

7Počet dnů:

23.07.2018Termíny od:

6 790 Kč Cena od:

7 - denní zájezd

Vysoké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem jedinečných přírodních krás a hlubokou studnicí poznání. Zájezd je určený pro milovníky Tater a nabízí variantně řešené trasy i pro méně zdatné turisty. Čekají nás horské štíty ale i goralská obec Ždiar, Štrbské i Popradské pleso, objevíme krásy NP Pienniny, po Dunajci sjedeme na dřevěných pltích a v místní kolibě ochutnáme typické slovenské jídlo.
Ždiar - Popradské Pleso - Štrbské Pleso - Solisko - Morské Oko - Swistowa Czuba - NP Pieniny - dolina Kežmarskej Bielej vody - Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso – Lomnické sedlo - Hrebienok - Starý Smokovec

S PĚŠÍ TURISTIKOU

1. den zájezdu
Ráno odjezd přes Olomouc do ŽDIARU v oblasti Belianských Tater - MONKOVA DOLINA , ubytování a večeře. Ždiar je typická goralská obec s dřevěnými átriovými domy, památková rezervace lidové architektury.

2. den zájezdu
Ze zastávky Popradské pleso přejdeme k Symbolického cintorínu a dále k POPRADSKÉMU PLESU (1499 m), odtud na ŠTRBSKÉ PLESO (1355 m), prohlídka areálu, možnost fakult. projížďky na lodičkách nebo výjezd lanovkou na SOLISKO .

3. den zájezdu
Z LYSÉ POLANY pěšky nebo koňským povozem k MORSKÉMU OKU , největší pleso v Tatrách, vystoupáme přes vrch SWISTOWA CZUBA k nádherným plesům Przedni a Wielki Staw Polski, vodopády Siklawa a DOLINOU ROZTOKI kolem Mickiewiczových vodopádů zpět do Lysé Poĺany. Zdatní turisté mohou z této strany zdolat nejvyšší vrchol polských Tater RYSY (2499 m).

4. den zájezdu
Krásy PIENINSKÉHO NP . Z Červeného Kláštora přejdeme po lávce přes Dunajec na druhý břeh do Polska a vystoupáme na dominantu Pienin TRZY KORONY (982 m) s nádherným kruhovým výhledem. Odtud sejdeme do polské osady Stromovce Nižne a opět přes lávku zpět. SPLAV DUNAJCA - z Červeného Kláštora sjedeme na dřevěných pltích (cca 9 km) do LESNICE , kde shlédneme místní folklórní zvyk "pasování Gurala" a večer příjemně strávíme v místní kolibě, kde na večeři ochutnáme typické slovenské jídlo.

5. den zájezdu
Ze zastávky Biela Voda projdeme dolinou KEŽMARSKEJ BIELEJ VODY k chatě pri Zelenom plese, odtud k Velkému Bielemu plesu na chatu Plesnivec a z ní dolů do Tatranské Kotliny. Zdatnější mohou vystoupit na Jahňačí štít nebo na Koptské sedlo a přejít přes Monkovu dolinu přímo do Ždiaru na ubytování.

6. den zájezdu
Z Tatranské Lomnice (850 m), vyjdeme nebo vyjedeme lanovkou přes Malou Svišťovku na SKALNATÉ PLESO (1751 m) a zde dle možností můžeme vyjet na LOMNICKÉ SEDLO (2190 m), zpět se vydáme po magistrále k Zamkovského a Rainerově chatě,cestou uvidíme Obrovský vodopád, dále na HREBIENOK (1285 m) a do STARÉHO SMOKOVCE , prohlídka tatranské osady, známé především díky Smokovské minerálce, možnost ochutnat minerálku z přírodního pramene.


7. den zájezdu
Po snídani odjedeme domů, příjezd v odpoledních hodinách. Poznámka: U turistických tras je vždy možné volit mezi lehčí a těžší variantou

Orientační ceny vstupného : Rekreační poplatek 2, 40 € Muzeum Ždiar 1,50 € Štrbské pleso půjčení lodiček 15 € Lanovka na Solisko 15 € Vstup do NP v Polsku cca 2,50 € Lysá Polana – koňský povoz 15 € jedna cesta Tři Koruny - vyhlídka 1,60 € Plavba na pltích 10 € Lanovka Tatranská Lomnice – Skalnaté pleso: 16 € Lanovka Skalnaté pleso – Lomnické sedlo: 9 € Lanovka Starý Smokovec – Hrebienok: 7 €

Kapesné : Doporučujeme min. kapesné ve výši cca 150 € (dle individuálního zájmu o návštěvu objektů). Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky, trajekty na ostrovy u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci "cena zahrnuje" výslovně uvedeno jinak.

Zajímavosti :

Ubytování: ano

penzion

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Nástupní místa : 23.07. - 29.07. odjezd A (Olomouc bez příplatku)

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Slovensko Slovensko - V. Tatry, Štrbské pleso Slovensko - Vysoké Tary Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko - Vysoké Tatry Lomnický štít Slovensko - Vysoké Tatry Mořské oko Slovensko - Vysoké Tatry panorama Slovensko - Vysoké Tatry, Štrbské pleso Slovensko - Vysoké Tatry, Štrbské pleso Slovensko - Vysoké Tatry, Štrbské pleso

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj - doobsazení
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Cena zahrnuje

 • 6x polopenzi – z toho 1x večeři na kolibě
 • 6x ubytování v penzionech - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím (1lůžk. pokoj není možný)
 • dopravu lux. klim. busem,
 • průvodce
 • připojištění horské služby na turistické výlety
 • turistickou mapu

Cena nezahrnuje

 • fakult. služby
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč
 • lanovky
 • plavbu na pltích
 • vstupné
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Slevy

 • Váš BONUS pojištění zdarma při objednávce zájezdu do 1. 2. 2018

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018/2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018/2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018/2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,55 Kč
euro 25,87 Kč
Chorvatsko kuna 3,48 Kč

Počasí