CK Pohoda Slovensko Zájezd č. RE/SK705-18

Vysoké A Belianské Tatry S Pěší Turistikou

Slovensko

Vysoké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem jedinečných přírodních krás a hlubokou…

7Počet dnů:

23.07.2018Termíny od:

6 790 Kč Cena od:

7 - denní zájezd

Vysoké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem jedinečných přírodních krás a hlubokou studnicí poznání. Zájezd je určený pro milovníky Tater a nabízí variantně řešené trasy i pro méně zdatné turisty. Čekají nás horské štíty ale i goralská obec Ždiar, Štrbské i Popradské pleso, objevíme krásy NP Pienniny, po Dunajci sjedeme na dřevěných pltích a v místní kolibě ochutnáme typické slovenské jídlo.
Ždiar - Popradské Pleso - Štrbské Pleso - Solisko - Morské Oko - Swistowa Czuba - NP Pieniny - dolina Kežmarskej Bielej vody - Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso – Lomnické sedlo - Hrebienok - Starý Smokovec

S PĚŠÍ TURISTIKOU

1. den zájezdu
Ráno odjezd přes Olomouc do ŽDIARU v oblasti Belianských Tater - MONKOVA DOLINA , ubytování a večeře. Ždiar je typická goralská obec s dřevěnými átriovými domy, památková rezervace lidové architektury.

2. den zájezdu
Ze zastávky Popradské pleso přejdeme k Symbolického cintorínu a dále k POPRADSKÉMU PLESU (1499 m), odtud na ŠTRBSKÉ PLESO (1355 m), prohlídka areálu, možnost fakult. projížďky na lodičkách nebo výjezd lanovkou na SOLISKO .

3. den zájezdu
Z LYSÉ POLANY pěšky nebo koňským povozem k MORSKÉMU OKU , největší pleso v Tatrách, vystoupáme přes vrch SWISTOWA CZUBA k nádherným plesům Przedni a Wielki Staw Polski, vodopády Siklawa a DOLINOU ROZTOKI kolem Mickiewiczových vodopádů zpět do Lysé Poĺany. Zdatní turisté mohou z této strany zdolat nejvyšší vrchol polských Tater RYSY (2499 m).

4. den zájezdu
Krásy PIENINSKÉHO NP . Z Červeného Kláštora přejdeme po lávce přes Dunajec na druhý břeh do Polska a vystoupáme na dominantu Pienin TRZY KORONY (982 m) s nádherným kruhovým výhledem. Odtud sejdeme do polské osady Stromovce Nižne a opět přes lávku zpět. SPLAV DUNAJCA - z Červeného Kláštora sjedeme na dřevěných pltích (cca 9 km) do LESNICE , kde shlédneme místní folklórní zvyk "pasování Gurala" a večer příjemně strávíme v místní kolibě, kde na večeři ochutnáme typické slovenské jídlo.

5. den zájezdu
Ze zastávky Biela Voda projdeme dolinou KEŽMARSKEJ BIELEJ VODY k chatě pri Zelenom plese, odtud k Velkému Bielemu plesu na chatu Plesnivec a z ní dolů do Tatranské Kotliny. Zdatnější mohou vystoupit na Jahňačí štít nebo na Koptské sedlo a přejít přes Monkovu dolinu přímo do Ždiaru na ubytování.

6. den zájezdu
Z Tatranské Lomnice (850 m), vyjdeme nebo vyjedeme lanovkou přes Malou Svišťovku na SKALNATÉ PLESO (1751 m) a zde dle možností můžeme vyjet na LOMNICKÉ SEDLO (2190 m), zpět se vydáme po magistrále k Zamkovského a Rainerově chatě,cestou uvidíme Obrovský vodopád, dále na HREBIENOK (1285 m) a do STARÉHO SMOKOVCE , prohlídka tatranské osady, známé především díky Smokovské minerálce, možnost ochutnat minerálku z přírodního pramene.


7. den zájezdu
Po snídani odjedeme domů, příjezd v odpoledních hodinách. Poznámka: U turistických tras je vždy možné volit mezi lehčí a těžší variantou

Orientační ceny vstupného : Rekreační poplatek 2, 40 € Muzeum Ždiar 1,50 € Štrbské pleso půjčení lodiček 15 € Lanovka na Solisko 15 € Vstup do NP v Polsku cca 2,50 € Lysá Polana – koňský povoz 15 € jedna cesta Tři Koruny - vyhlídka 1,60 € Plavba na pltích 10 € Lanovka Tatranská Lomnice – Skalnaté pleso: 16 € Lanovka Skalnaté pleso – Lomnické sedlo: 9 € Lanovka Starý Smokovec – Hrebienok: 7 €

Kapesné : Doporučujeme min. kapesné ve výši cca 150 € (dle individuálního zájmu o návštěvu objektů). Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky, trajekty na ostrovy u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci "cena zahrnuje" výslovně uvedeno jinak.

Zajímavosti :

Ubytování: ano

penzion

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Nástupní místa : 23.07. - 29.07. odjezd A (Olomouc bez příplatku)

Přehled nástupních míst najdete ZDE

Slovensko Slovensko - V. Tatry, Štrbské pleso Slovensko - Vysoké Tary Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko - Vysoké Tatry Slovensko - Vysoké Tatry Lomnický štít Slovensko - Vysoké Tatry Mořské oko Slovensko - Vysoké Tatry panorama Slovensko - Vysoké Tatry, Štrbské pleso Slovensko - Vysoké Tatry, Štrbské pleso Slovensko - Vysoké Tatry, Štrbské pleso

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Vysvětlivky

 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj - doobsazení
 • : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Cena zahrnuje

 • 6x polopenzi – z toho 1x večeři na kolibě
 • 6x ubytování v penzionech - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím (1lůžk. pokoj není možný)
 • dopravu lux. klim. busem,
 • průvodce
 • připojištění horské služby na turistické výlety
 • turistickou mapu

Cena nezahrnuje

 • fakult. služby
 • Fakultativní příplatek:
 • komplex pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč
 • lanovky
 • plavbu na pltích
 • vstupné
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Slevy

 • Váš BONUS pojištění zdarma při objednávce zájezdu do 1. 2. 2018

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.799 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

VÍKENDOVÉ KOUPÁNÍ

POREČ, CAORLE

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ SPECIÁL - od 3.890 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,37 Kč
euro 25,92 Kč
Chorvatsko kuna 3,51 Kč

Počasí