CK Pohoda Španělsko Zájezd č. GAD-MJV

La Manga del Mar Menor - Hotelový komplex Las Gaviotas/Los Delfines ****

Španělsko
La Manga , Mar Menor
Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+. Vydejte se poznat španělské "Mrtvé moře"…

8,11Počet dnů:

17.09.2018Termíny od:

9 990 Kč Cena od:

8,11 - denní zájezd

Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+.

Vydejte se poznat španělské "Mrtvé moře" do regionu Murcia , kde leží jedna z největších pobřežních lagun v Evropě - Mar Menor (Malé moře) . Klidná, mělká, teplá (teplota vody je cca o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna Mar Menor je od Středozemního moře oddělena pouze úzkým pruhem pevniny, který se nazývá "La Manga".

Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Díky mělkosti moře je zde stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře to pravé i pro neplavce, jelikož voda díky slanosti nadnáší.

Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za léčivým bahnem , které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd.

Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou důvodem, proč je tato oblast oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory! Pojeďte s námi na nový dotovaný zájezd na Mar Menor v rámci programu Španělsko pro seniory 55+.

Další informace o Murcii a léčivém bahně naleznete na http://www.murciaturistica.es/cz/ a http://www.murcia.cz/

Poloha: Komplex 2 hotelů (Las Gaviotas a Los Delfines) nacházející se přímo v oblasti La Mangy. Vzdálenost hotelů od pláže Mar Menoru a pláže Středozemního moře je 50 - 200 metrů. V okolí komplexu se nachází množství restaurací, barů a autobusová zastávka. Pár zastávek od hotelů se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr. V blízkosti se nachází také jedno z nejstarších španělských měst – Cartagena a hlavní město regionu - Murcia. Komplex je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní! Las Gaviotas 4* se nachází hned vedle Los Delfines 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania.

Doba transferu z letiště Murcia do hotelu cca 45 min.

Pláž: Komplex se nachází cca 50 - 100 m od pláže Mar Menor s klidným a pozvolným vstupem do moře a cca 100 - 200 m od dlouhé krásné pláže Středozemního moře s jemným pískem. Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci) - pozor - omezené množství!


UPOZORNĚNÍ: Název hotelu, ve kterém budete v rámci komplexu ubytováni, bude upřesněn cca 7 dní před odletem spolu s pokyny na cestu.

NÁŠ TIP: Hotelový komplex na ideálním místě mezi dvěma moři. V pěší vzdálenosti pláž Mar Menor, pláž Středozemního moře, Jelenní ostrov s léčivým bahnem, bary, obchůdky, restaurace, centrum Cabo de Palos s trhy konanými každou neděli.

Akce: Plážový servis (slunečníky a křesílka) k zapůjčení u delegátky ZDARMA
Hotelový komplex prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí.

Ubytování: hotel ****

Vybavení: V obou hotelích se nachází recepce 24h denně, restaurace, bar, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení (za poplatek), konferenční sál, výtah, trezor, úschovna zavazadel. Hotely nenabízejí možnost půjčení ručníků na pláž. Klienti mohou využívat společné prostory, vč. bazénů a sluneční terasy obou hotelů.

Vybavení pokojů: Pokoje s vlastním sociálním zařízením, terasa nebo balkon, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minilednička, trezor (za poplatek), klimatizace, telefon.

Stravování: plná penze

Polopenze formou švédských stolů vč. 0,35l vody a 0,2l vína k večeři.

Doprava: letecky

01 Hotel Día Los Delfines Lite 02 Habitación Doble Los Delfines Lite 03 Aseo Los Delfines Lite 04 Piscina Los Delfines Lite 05 Suite Jacuzzi Los Delfines Lite 065-P6042880.JPG 07 Restaurante Buffet Los Delfines Lite 09 Heladería Snack Bar Los Delfines Lite 10 Salón Ocio Los Delfines Lite 11 Hotel Noche Los Delfines Lite 12 Piscina Noche Los Delfines Lite aerea la manga Caravaca de la cruz Caravaca de la cruz 2 Fachada Catedral. Murcia_José L. Montero IMG_0061.JPG IMG_0063.JPG IMG_0318.JPG IMG_0856 (2).JPG IMG_0867.JPG IMG_0881.JPG La Manga La Manga desde Pena del Águilas_José L. Montero - resized Las Gaviotas - lobby bar Las Gaviotas - recepce Las Gaviotas - restaurace Las Gaviotas (1).tif Las Gaviotas (2) Las Gaviotas (2).tif Las Gaviotas (6) Las Gaviotas (9) mapa Mar Menor 02 Mar Menor. Vista aérea._Otros Autores Murcia 2 P4221601.JPG P4252391.JPG P4252392.JPG P4252394.JPG P4292895.JPG pantalla125 pantalla14 pantalla162 pantalla24 pantalla26 pantalla4 pantalla41 pantalla51 pantalla59 pantalla62 pantalla65 pantalla66 pantalla74 pantalla80 Playa Mar Menor. Santiago de La Ribera. San Javier_Carlos Moisés García Pláž Středozemní moře Puerto Tomas Maestre Teatro Romano uprava

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Zpáteční letenka Praha – Murcia – Praha (včetně všech poplatků) (*let 7/10 a 10/10 bude operován z Valencie)
  • Transfer letiště – hotel – letiště
  • 7 nebo 10 nocí ve 4* hotelu Las Gaviotas/Los Delfines
  • PLNOU PENZI formou švédských stolů
  • Sklenice vody a vína podávané k obědu a večeři
  • 2 x pěší výlet (za léčivým bahnem a na typické trhy)
  • Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
  • Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje

  • Fakultativní výlety a služby
  • Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu

La Manga

Mar Menor

Slaná laguna v Murcii

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020/2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2020/2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2020!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,76 Kč
euro 26,67 Kč
Chorvatsko kuna 3,53 Kč

Počasí