CK Pohoda Itálie Zájezd č. 246808

Legoland Water Park a Gardaland (ZÁJ)

Itálie

2-denní vstupné do Gardalandu a Legoland Water Parku LEGOLAND® WATER PARK v areálu…

5Počet dnů:

20.06.2018Termíny od:

6 000 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

2-denní vstupné do Gardalandu a Legoland Water Parku

LEGOLAND® WATER PARK
v areálu Gardaland Resort se začátkem roku otevře zcela nový vodní svět Legoland Water Park. Na ploše 15.000 m2 si užijete bazény, tobogány a další vodní radovánky inspirované oblíbenou stavebnicí. Jedná se o první vodní Legoland park v Evropě.

GARDALAND
se nachází v Itálii v těsné blízkosti jezera Lago di Garda. Je to jeden z největších zábavních parků v Evropě a o kvalitě atrakcí svědčí fakt, že se jedná o pátý nejnavštěvovanější park na světě, který byl zároveň v roce 2005 zařazen na pátou příčku mezi desítku nejlepších zábavních parků na světě. V Gardalandu si nasvé přijde naprosto každý, jak menší děti, tak milovníci adrenalinu. Zábava na více jak 70 atrakcích je zaručena. Park je tématicky skvěle zpracován, nechybí divoký západ, nebo pirátská loď, ale moc hezký je i dětský svět kterému dominuje obrovský pohádkový strom.
RAPTOR - největší a nejrychlejší horská dráha v parku, jízda začíná v podzemí a během 2 sekund se dostane na rychlost 100km/h a místy dosáhne rychlosti až 120km/h. Dráha je dlouhá přes 800m. Raptor patří mezi 10 nejrychlejších horských drah na světě.
BLUE TORNÁDO - zavěšená horská dráha s 5 loopingy dosahující rychlostí až 110km/hod s přetížením 5G. Tato atrakce byla jedna z prvních tohoto druhu v Evropě (1995). Patří ke špičce svého druhu a k nejrychlejším horským dráhám vůbec.
MAGIC MOUNTAIN - horská dráha se 4 lopingy a rychlostí až 90km/hod.
I CORSARI - úžasná pirátská projížďka, kde plujete v lodičce 30-40 metrů pod povrchem parku v temných jeskyních a okolo se odehrává velmi vyvedený děj. Jedná se o jedinou vodní podzemní atrakce tohoto druhu v Evropě.
COLORADO BOAT, JUNGLE RAPIDS - skvělé vodní atrakce s vodpády
MAMMUT - nejdelší rodinná horská dráha která kdy vůbec byla vyrobena na motivy filmu "Doba ledová". Jízda trvá téměř tři minuty. a dráha je dlouhá přes 1 km.
4D KINO - dokonalé a největší 4D kino v Evropě, patří mezi top atrakce parku
SEQUOIA ADVENTURE - jedinečná horská dráha, kdy jste po celou dobu hlavou dolů...

LAGO DI GARDA
je největší italské jezero, které se nachází pod Alpami. Leží v nadmořské výšce 65m a jeho rozloha je 370 km2. Hladina jezera je díky teplému větru Ora takřka ideální plochou pro windsurfing a v nedávné době byla kolem jezera dostavěna nová cyklostezka, která střídá roviny kolem vinohradů či jablečných sadů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů a míjí několik středověkých hradů. V okolí jezera je také mnoho kilometrů kvalitního asfaltu pro in-line bruslení. Ve městě je přístav, odkud vyjíždějí vyhlídkové lodě do okolí.
MALCESINE leží na břehu jezera a dominantou městečka je hrad s opevněním ze 13.stol. a starou středověkou věží. Za městem se zvedá 2.218 metrů vysoká hora Monte Baldo, na kterou vás do výšky 1.753 metrů nad mořem vyveze jedna z nejmodernějších lanovek v Evropě.
MONTE BALDO je nejvyšší hora v okolí Lago di Garda a poskytne překrásný výhled na jezero a Alpy. Druhá polovina výjezdu na vrchol je tzv. rotační lanovkou, která se točí a poskytne zajímavé pohledy při výjezdu.

Ubytování: hotel

GARDALAND HOTEL 4* - rodinný hotel s velmi kvalitními službami je součástí areálu Gardaland Resort a budete se zde cítit jako v pohádce.
Ubytování je zajištěno v komfortních pokojích pro 2 až 4 osoby (4- lůžkové pokoje akceptují pouze složení 2 dospělé osoby a 2 děti) nebo 1 dospělá osoba a 3 děti). K návštěvě zcela jistě láká Blu Lagoon, což je vodní plocha o rozloze 3.000m2 obklopená příjemnou vegetací a představuje ideální zázemí pro zábavu i odpočinek.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

Program zájezdu

1. den:Pozdě večer odjezd z ČR, noční přejezd do Itálie.
2. den:Ráno příjezd k jezeru Lago di Garda do malebného městečka Malcesine se středověkým hradem. Individuálně možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1783m. Odtud se vám naskytne jedinečný pohled na jezero a Alpy. Odpoledne přejezd na jih jezera k areálu gardaland Resort, ubytování v Gardaland hotel 4*. Po zbytek dne volno. Nocleh.
3. den:Snídaně. Celodenní volno k návštěvě nově otevřeného vodního světa Legoland Water Park a zábavního parku Gardaland. Zábava v blízkosti jezera Lago di Garda je určena rodinám s dětmi i jednotlivcům, kteří si rádi užívají zábavu na různých atrakcích a tobogánech. Nocleh.
4. den:Snídaně. Celodenní volno v Gardalandu a Legoland Water Parku, kde vás čekají skvělé zážitky na kvalitních atrakcích - horská dráha s rychlostí až 120km/hod., zavěšená horská dráha s přetížením 5G, zavěšená horská dráha, divoká voda s 30-ti metrovým pádem do vody, největší 4D kino v Evropě a další. Odjezd v pozdních hodinách do ČR.
5. den:Návrat ráno / v dopoledních hodinách.
302 303 304 305 306 346 347 348 349 350 351

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • autobusovou dopravu
  • 2x nocleh v Gardaland Hotel 4* (2 až 4-lůžkové pokoje)
  • 2x snídaně
  • 2-denní vstupné do Gardalandu a Legoland Water Parku
  • průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 12.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.599 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2021!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 21,47 Kč
euro 25,30 Kč
Chorvatsko kuna 3,37 Kč

Počasí