CK Pohoda Itálie Zájezd č. 198590

BENÁTKY VE VÍRU KARNEVALU 2020

Itálie
Benátky
Výlet do Benátek doporučujeme jako vhodný dárek ke svatému Valentýnovi!! Každoročně…

4Počet dnů:

27.02.2014Termíny od:

3 590 Kč Cena od:

4 - denní zájezd

Výlet do Benátek doporučujeme jako vhodný dárek ke svatému Valentýnovi!!

Každoročně ve dnech, které předcházejí Popeleční středě, se katolický svět změní v masopustní rej. Maškarními průvody a karnevaly se baví lidé po celé zeměkouli od Rio de Janeira až po jihočeské Milevsko. Nejznámější karneval v Evropě patří k Benátkám. Tam na pozadí melancholické atmosféry, stísněných uliček, temných kanálů, černých gondol a bílého krajkoví gotické architektury obzvláště vyniká tanec, hudba a nebývalá zábava. Pestrobarevné, mnohdy originální masky vracejí každého návštěvníka zpět do doby, kdy v jejich skrytu městská elita i chudina odhodily společenské zábrany a rozpustile se bavily.

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha (cca 18.00 hod.), Písek, České Budějovice

Program zájezdu

1. den:Odjezd v podvečer po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 18.00 hod.) – Písek - České Budějovice. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Přejezd přes Rakousko do Itálie.
2. den:Do Benátek se vydáme vyhlídkovou plavbou z přístavu Fusina na západě laguny. Proplujeme kolem historického centra a ostrovů Giudecca nebo San Servolo. Zastavíme se na ostrově MURANO, kde se už od středověku vyrábí proslulé benátské sklo, lustry a zrcadla. Potom se vydáme kolem malých ostrůvků na TORCELLO, ostrov, který má nejstarší památky v benátské laguně. Prohlédneme si ho pohledem spisovatele Ernsta Hemingwaye, užijeme si atmosféru benátského venkova a můžeme zajít na vyhlášené cappuccino. Později zavítáme na ostrov BURANO s barevnými domky, krajkami a šikmou věží kostela svatého Martina. Odpoledne si užijeme karnevalové prostředí s maskami a hudbou v centru BENÁTEK, v oblasti náměstí Svatého Marka. Kromě zábavy se nám nabízí prohlídka Dóžecího paláce, kde sídlila vládní moc benátské republiky. Můžeme se na město podívat z kampanily nebo si prohlédnout jedinečné mozaiky v bazilice svatého Marka. Večer se vrátíme na pevninu a zamíříme na večeři a nocleh v oblasti Brentské riviéry.
3. den:Ráno se vydáme podél vil na BRENTSKÉ RIVIÉŘE do přístavu Fusina a lodí pak do centra Benátek. Tady budete mít na vybranou, zdali se zapojíte do karnevalového veselí, nebo se vydáte s průvodcem na celodenní okruh po městě. Při procházce ochutnáte benátské speciality a budete na každém rohu potkávat historické i moderní masky. Projdeme čtvrtě Castello, Cannareggio, San Polo, Dorsoduro i San Marco. Zastavíme se u největší loděnice středověku – Arsenalu, narazíme na zkamenělé antické lvy, na dva největší benátské kostely, umělecky nejcennější jezdeckou sochu na světě, cenné kostelíky, operní budovu La Fenice, gotické a renesanční pa - láce. Ukážeme si hlavní dopravní tepnu Benátek – Kanál Grande i místo, kde se uzavírají svatby v Benátkách. Užijeme si atmosféru turisty opomíjených benátských náměstí, zvaných „campo“, navštívíme karnevalový i plovoucí trh. Zavítáme i na místa, kde se točil Indian Jones. Poznáme Benátky a nepřijdeme o atmosféru karnevalu. Večer se vydáme na cestu zpět.
4. den:Návrat zpět do ČR v časných ranních hodinách.
karneval1 Benátky Benátky1 Benátky2 č.1 č.2 č.3 obálka č.3

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem
  • průvodce
  • 1x ubytování v hotelu*** s polopenzí
  • komplexní cestovní pojištění
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Vstupy a lodě cca 50 EUR

Benátky

Benátky, nazývané také Královnou Jadranu byly založeny v roce 810. Město se nachází 4 km od pevniny se kterou je spojeno lodními linkami a mostem pro vlaky a automobily. Hlavní lákadlo je Grand Canal do kterého se vlévá skoro padesát menších kanálů. Ty jsou obvykle široké 4-5 metrů a mohou se v nich pohybovat pouze gondoly. 400 mostů spojuje 118 ostrůvků. Ve městě je možné najít domy ze čtyř architektonických období: byzantského, románského, gotického a renesančního. Nejvýznamnější dominanta města vedle kanálů je náměstí svatého Marka.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020/2021!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2020/2021!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2020!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,52 Kč
euro 26,65 Kč
Chorvatsko kuna 3,54 Kč

Počasí