CK Pohoda Místopis - Gasteinertal (Rakousko)

Gasteinertal (Rakousko)

Romantický venkovský Dorfgastein, rušnější pompézní Bad Hofgastein, luxusní secesní Bad Gastein a vysokohorsky drsný Sportgastein tvoří Gasteinské údolí, nacházející se 100 km jižně od Salzburgu na okraji oblasti Ski Amadé. Oblast byla dějištěm mistrovství světa v Alpském lyžování 1958, koná se zde každoroční závod světového poháru ve snowboardingu a do konce 80. let i pravidelné závody Světového poháru žen v alpských disciplínách svědčící o bohaté nabídce těch nejtěžších tratí. Vysoký podíl kabinek a moderních sedačkových lanovek zajišťuje pohodlnou přepravu za lyžařskými zážitky. Kvalitní sněhové podmínky pro lyžování jsou zde od začátku listopadu do pozdního jara. Nalezneme zde velmi různorodou nabídka lyžování, v Bad Gastein především Graukogel s náročnými závodními sjezdovkami a severní svahy Stubnerkogelu se sportovními červenými sjezdovkami či s možností freeridu. Nabídka Hofgasteinu se zaměřuje především na carving a nenáročné lyžaře, Dorfgastein propojený se sousedním Großarlským údolím, nabízí členitou lyžařskou houpačku ideální pro carving i sportovní lyžaře, již dvakrát oceněnou za nejlepší lyžařský terén Rakouska a v neposlední řadě Sportgastein nabízí vysokohorské sjezdy pro milovníky rychlé jízdy, jízdu hlubokým sněhem a náročný freeride severním svahem Kreuzkogelu. Na začínající i zkušené snowboardisty čekají snowparky Schischaukel Grossarltal s halfpipe, několika jumpy a slidy či Skischaukel Dorfgastein s halfpipe a quarterpipe. Najdeme zde i sáňkařské dráhy, trasy pro pěší turistiku a výpravy na sněžnicích, několik bazénů s teplotou vody až 34°C, sauny a solária, bylinkové koupele a především léčivé radonové proudy (40 - 50 °C) nabízené v nově zrekonstruovaných termálních lázních v Bad Gasteinu nebo v moderních, před 4 roky otevřených lázních Alpen Therme v centru města Bad Hofgastein.

nalezeno zájezdů: 2

Termální lázně Bad Gastein - NP Vysoké Taury

V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m tradiční lázeňské alpské středisko Bad Gastein. Jeho charakteristickou podobu vytvářejí nádherné historické stavby, které harmonicky zapadají do vysokohorského prostředí s impozantními horskými masivy. Bad Gastein je vyhledávané…

6Počet dnů:

01.07.2023Termíny od:

12 390 Kč Cena od:

Alpy pro seniory - NP Vysoké Taury a termální lázně Bad Gastein

V srdci národního parku Vysoké Taury se nachází v nadmořské výšce 1000 m příjemné lázeňské středisko Bad Gastein, který je oblíbený pro své horské klima a velmi zdravý vzduch.

4Počet dnů:

02.06.2023Termíny od:

7 990 Kč Cena od:

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2022/2023!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2023!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

PAŘÍŽ a zámky na Loiře - od 4.690 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2022!!

PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 25,57 Kč
euro 24,66 Kč
Chorvatsko kuna 3,28 Kč

Počasí