Itálie – Kampánie A Amalfitánské Pobřeží Letecky
Kampánie
Za sluncem, antikou a mořem vyrazíme na letecký pobytově-poznávací zájezd do Kampánie…
8Počet dnů:
23.08.2026Termíny od:
32 790 Kč Cena od:
8 - denní zájezd
Za sluncem, antikou a mořem vyrazíme na letecký pobytově-poznávací zájezd do Kampánie. Ubytování u písečných pláží Salernského zálivu zajistí pohodový start u moře. Odtud podnikneme výlety po Amalfitánském pobřeží : Amalfi , Atrani , panoramatické Ravello , exkluzivní Positano a elegantní Sorrento . Do světa antiky nás zavedou Pompeje (UNESCO) a Paestum (UNESCO); navštívíme také Oplontis , kde se nachází proslulá Villa Poppaea s mimořádně zachovanými freskami (UNESCO). Budeme mít možnost vyjet na Vesuv a projít se kolem kráteru. Poznáme temperamentní Neapol , barevný ostrov Procida a královský lesk zažijeme v paláci v Caserta (UNESCO). Minimum přesunů, maximum zážitků – vše pohodlně se zázemím v hotelu u Salerna.
Letecký zájezd do Kampánie provází Michal Hrazdil: Caserta – Amalfitánské pobřeží – Salerno – Amalfi – Atrani – Ravello – Pompeje – Vesuv – Oplontis – Positano – Sorrento – Neapol – ostrov Procida – Paestum
Ubytování: ano
Hotelový resort*** se nachází u jižního pobřeží Salerna, pár kroků od písečných pláží. Hotel nabízí mimo jiné restauraci, bar, terasu a středomořskou zahradu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, minibar
hotel***
UBYTOVÁNÍ
7x ubytování v hotelu***, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
Hotelový resort*** se nachází u jižního pobřeží Salerna, pár kroků od písečných pláží. Hotel nabízí mimo jiné restauraci, bar, terasu a středomořskou zahradu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, minibar
STRAVOVÁNÍ
7x snídaně. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.
Stravování: snídaně
Doprava: letecky
Nástupní místa: 23.08. - 30.08. Odlet L1
Přehled nástupních míst najdete ZDE
Program zájezdu
| 1. den: | Přílet do Kampánie, transfer na hotel a relax u Tyrhénského moře |
| 2. den: | Caserta – italské Versailles a královský park |
| 3. den: | Amalfitánské pobřeží – Amalfi – Atrani – Ravello |
| 4. den: | Pompeje – Vesuv – Oplontis |
| 5. den: | Amalfitánské pobřeží – Positano a Sorrento |
| 6. den: | Neapol a ostrov Procida |
| 7. den: | Paestum – dórské chrámy a fresky (UNESCO) |
| 8. den: | Odlet do ČR |
Termíny a ceny
| termín od | termín do | počet dní | cena | |
|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | 30.08.2026 | 8 | 32 790 Kč | rezervovat |
Cena zahrnuje
- leteckou přepravu do Neapole a zpět,
- příruční a odbavené zavazadlo,
- transfery z/na hotel,
- dopravu autobusem v Itálii,
- 7x ubytování v hotelu***,
- 7x snídani,
- průvodce CK
Cena nezahrnuje
- fakultativní a lodní výlety,
- pobytovou taxu,
- vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
- Fakultativní příplatek:
- 1lůžkový pokoj 7200 Kč,
- 7x večeře 4400 Kč,
- komplexní pojištění vč. storna zájezdu 400 Kč
- Vstupy níže uvedené vč. rezervačních poplatků dodavateli je nutné závazně rezervovat při objednání zájezdu v CK – nejpozději 1,5 měsíce před odjezdem
- Vesuv – 450 Kč (dospělý), 350 Kč (mládež do 24,9),
- Caserta, zámek a zahrady – 570 Kč (dospělý), 100 Kč (18-24,9), zdarma (do 18 let),
- Pompeje – 570 Kč (dospělý), 100 Kč (18-24,9), zdarma (do 18 let),
- Positano a Sorentto, výlet 5.den – cca 73 €, platba na místě
- Hrazené v CK: Cena v Kč zahrnuje vstupné a manipulační poplatek CK. (Uvedené ceny jsou platné ke dni zveřejnění zájezdu na webu CK; viz VOP)
- CK zajišťuje rezervaci; klient hradí aktuální cenu v průběhu zájezdu
Kampánie
Minulost Kampánie je spjata s Etrusky a Řeky, jejichž obrovské památky se dochovaly v Paestu. Vnitrozemí s úrodnými obdělávanými rovinami přechází v Amalfské pobřeží se strhujícími výhledy a dramatickou přímořskou oblastí Cilento. Tento kraj nad Neapolským zálivem je známý svým temperamentem a opravdovou radostí ze života. Neapol je úchvatnou metropolí, která žije chaotickou přítomností, ale která si zároveň dokázala uchovat duch středověku ukrytého v bezpočtu památek. Kromě Neapole doporučujeme návštěvu již zmíněného, významného starořeckého naleziště Paestum, světoznámých Pompejí pod Vesuvem, ostrova Capri nebo přístavu Salerno.
Kontaktujte nás
| Skype | ![]() |
| tel/fax | - 385 310 813 |
| mobil | - 720 154 400 |
| info@cestovkapohoda.cz | |
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno
Předprodej vstupenek
CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER
Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....
Aktuality
ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2025/2026!!!
Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2026!!! KLIKNI ZDE:
ZÁJEZDY PRO DĚTI
Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Gardaland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.
Silvestr v Paříži 2025 VŠE V CENĚ!!
SILVESTR V PAŘÍŽI!!! KLIKNI
29.12. - 01.01.2026
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...
Aktuální kurzy
|
|
21,14 Kč |
|
|
24,34 Kč |
Počasí













