Adršpašsko-Teplické skály s návštěvou Hronova a pivovaru

Teplice
Vydejte se s námi na příjemnou cestu do Adršpašských a Teplických skal, kde si užijeme…
2Počet dnů:
05.06.2021Termíny od:
3 290 Kč Cena od:
2 - denní zájezd

Vydejte se s námi na příjemnou cestu do Adršpašských a Teplických skal, kde si užijeme krásy české přírody, klid a chvilky naprostého úniku od měst a i hluku. Dvoudenní výlet je vhodný pro celou rodinu. Není potřeba velká turistická zdatnost. Celá tůra je vždy zajištěna tak, aby jste měli dostatek času a pohodlí.
Ubytování: ano
Stravování: snídaně
Doprava: autokarem
Nástup / Výstup: PRAHA 07:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.
CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.
ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.
Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
Termíny a ceny
Tento zájezd již nenabízíme.Cena zahrnuje
- Autobusovou dopravu včetně jednoho zavazadla na palubu a jednoho zavazadla do zavazadlového prostoru
- Technický doprovod
- Ubytování na vybraný počet nocí se snídaní
Cena nezahrnuje
- Případné vstupy do objektů
- Doplatek na jednolůžkový pokoj / neobsazené lůžko
- Cestovní a úrazové pojištění
Teplice
Kontaktujte nás
Skype | ![]() |
tel/fax | - 385 310 813 |
mobil | - 720 154 400 |
info@cestovkapohoda.cz |
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno
Předprodej vstupenek
CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER
Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....
Aktuality
ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2025!!!
Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:
ZÁJEZDY PRO DĚTI
Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Gardaland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.
Paříž 2025, nejkrásnější místa, doprava, hotel, snídaně, průvodce - 4.890 Kč!!
MÁJOVÁ PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
1. - 4.5.2025
Doprava, 1x nocleh v hotelu, snídaně...
Aktuální kurzy
![]() |
22,16 Kč |
![]() |
24,95 Kč |
Počasí
