Verona - Opera Madam Butterfly, Benátky, Padova, Vicenza

5Počet dnů:
01.01.0001Termíny od:
0 Kč Cena od:
5 - denní zájezd

Úžasný kraj Itálie plný neuvěřitelných kontrastů, charakterizuje jej krása Dolomit, největší italské jezero Lago di Garda a okázalá architektura starobylých měst Padova, Vicenza, světoznámé Benátky a Verona s operním představením Madam Butterfly v antické aréně pod širým nebem.
Benátky - Vicenza - Padova - opera Madam Butterfly - Verona - Lago di Garda - Sirmione
1. den zájezdu:
V podvečerních hodinách odjezd z republiky do Itálie.
2. den zájezdu:
Ráno příjezd do BENÁTEK , kam připlujeme lodí z Punta Sabbioni. Prohlídka historického města s průvodcem, Piazza S. Marco s úchvatnou bazilikou - vzpomínka na spojení Benátek s Byzancí, triumf gotické architektury Dóžecí palác – symbol slávy a moci Benátek s krásným podloubím ve stylu benátské gotiky, Kampanila - možnost vyjet výtahem na zvonici s vyhlídkou na celé město, Canal Grande a okázalé paláce, tržnice, Santa Maria Gloriosa dei Frari. Projdeme se benátskými uličkami s paláci, kostely, mosty a náměstíčky, až ke slavnému mostu Ponte Rialto . Odpoledne lodí na ostrov Murano , ostrov sklářů, sklářské dílny, dóm St. Maria e Donato s mozaikami. V podvečerních hodinách návrat lodí k busu, odjezd na ubytování do hotelu v okolí Verony, fakultativně večeře v hotelu.
3. den zájezdu:
Po snídani navštívíme město VICENZA , město Andrea Palladia, velký stavitel vtiskl svou pečeť celému městu – náměstí Piazza dei Signori s Palladiovskou bazilikou, unikátní Teatro Olimpico – nejstarší divadlo na světě. Krátká prohlídka starobylého univerzitního města PADOVA , pro zájemce kaple Scrovegni . Návrat na hotel a večer nás čeká vrchol celého zájezdu, antická aréna a zhlédnutí jednoho z nejuváděnějších světoznámých operních představení - dílo GIACOMO PUCCINI – MADAME BUTTERFLY . Po představení návrat na hotel.
4. den zájezdu:
Dopoledne prohlídka VERONY , městské hradby, náměstí Scaligerů, Dóm, Juliin dům s balkónem. Odpoledne strávíme u břehů jezera LAGO DI GARDA , zastavíme v SIRMIONE , malebném městečku na jihu jezera, jemuž dominuje fascinující středověký hrad Rocca Scaligera. Projížďka lodičkou s výhledy na vilu Maria Callas. Návrat do ČR Velkou dolomitskou cestou , jedna z nejúžasnějších cest protínajících Dolomity.
5. den zájezdu:
Předpokládaný příjezd v časných ranních hodinách.
Ubytování: ano
Stravování: snídaně
Doprava: autokarem
Nástupní místa : 09.08. - 13.08. odjezd A, B, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE
Termíny a ceny
Tento zájezd již nenabízíme.Vysvětlivky
- : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj
- : dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj - doobsazení
- : dospělá osoba - jednolůžkový pokoj
Cena zahrnuje
- 2x snídani
- 2x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
- dopravu lux. klim. busem
- pobytovou taxu
- průvodce
Cena nezahrnuje
- 1lůžk. pokoj 1490 Kč
- 1x večeře 500 Kč
- Fakultativní příplatek:
- kaple Scrovegni 380 Kč, pro zájemce o shlédnutí Teatro Olimpico nutná rezervace předem v CK, nejpozději 1 měsíc před odjezdem
- komplex. pojištění vč. storna zájezdu 150 Kč
- vstupenka na představení Madam Butterfly 850 Kč
- vstupné, fakult. služby, plavby lodí - Benátky (cca 25 €) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
Kontaktujte nás
Skype | ![]() |
tel/fax | - 385 310 813 |
mobil | - 720 154 400 |
info@cestovkapohoda.cz |
PO a ÚT: 10:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
ČTVRTEK: 10:00 - 17:00
PÁTEK: zavřeno
Předprodej vstupenek
CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER
Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....
Aktuality
ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2025!!!
Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2025!!! KLIKNI ZDE:
ZÁJEZDY PRO DĚTI
Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Gardaland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.
Paříž a Disneyland AKCE 3 PLATÍ 4 JEDOU!!!
Aktuální kurzy
![]() |
20,96 Kč |
![]() |
24,66 Kč |
Počasí
