CK Pohoda Řecko Zájezd č. 880669

Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis

Řecko
Chalkidiki, Nea Vrasna
Poloha: Zrekonstruovaná vila se nachází v klidnější části letoviska jen 80 m od…

10,12Počet dnů:

03.09.2022Termíny od:

15 090 Kč Cena od:

10,12 - denní zájezd

Poloha: Zrekonstruovaná vila se nachází v klidnější části letoviska jen 80 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. U vily najdete minimarket, beach bar a plážovou restauraci s lehátky a slunečníky za konzumaci.  Na pláži jsou také k dispozici sprchy se sladkou vodou a převlékárny. Vila j e obklopena prostornou uzavřenou zahradou s venkovním posezením a možností grilování. Od centra letoviska je vzdálená 500 m. Centrum nabízí řadu  taveren, fastfoodů, pizzerie, pekárnen, supermarketů a obchůdků se suvenýry a oblečením.  Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.  Kapacita: 8x studio pro 2-3 osoby, 1x studio pro 4 osoby a 1x apartmán pro 4 osoby.

Ubytování ve vile Vasilis v letovisku Nea Vrasna: studia pro 2 - 4 osoby (1 postel šířka 140 cm a 1 postel šířka 90 cm)
apartmán pro 4 osoby se samostatnou ložnicí
sociální zařízení (WC, sprcha)
kuchyňský kout (lednice, varná deska, základní nádobí, varná konvice)
Wi-Fi, trezor
klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
balkon se zahradním nábytkem
 
 
Stravování Večeře  v nedaleké řecké taverně ZINON s výbornou kuchyní. Výběr z jídelního lístku z 20 druhů jídel včetně salátu, ovoce nebo dezert, pečivo, nápoj (pivo, víno, nealko). Podává se  v době 13:00 - 21:00 hod. -   můžete tedy volit dle vlastního programu mezi obědem a večeří.

Cena pobytu ve vile Vasilis v letovisku Nea Vrasna zahrnuje: leteckou dopravu Brno-Thessaloniki-Brno, Ostrava-Thessaloniki-Ostrava nebo Praha-Thessaloniki-Praha
veškeré letištní poplatky
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování ve vybavených studích či apartmánu
spotřebu vody a energie
uvedenou stravu
ložní prádlo, ručníky
závěrečný úklid
služby delegáta
pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
  Cena nezahrnuje pobytovou taxu 0.50  € / den / studio či apartmán aktuální palivový příplatek   Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně neumožní cestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Možné příplatky v rámci dovolené v letovisku Nea Vrasna: Cestovní pojištění UNIQA včetně storna  36 Kč /osoba/den Připojištění na Covid-19 za  36 Kč /osoba/den Připojištění na karanténu před odletem 227 Kč /osoba/pobyt Jednolůžkové studio  320 Kč /noc Klimatizace za příplatek 5 €, trezor za příplatek 1  €  - platba na místě

Počasí na poloostrově Chalkidiki: Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících  dosahují průměrné teploty přes 30ºC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 ºC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2021 bylo přes noc 31ºC a přes den až 42 ºC. Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzduch je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.

Poznámka: Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Ubytování: vila

Stravování: večeře

Doprava: letecky

Letový řád: LET THESSALONIKI -  BRNO - OSTRAVA - THESSALONIKI 
Odlet Brno  01:55 hod., přílet zpět 01:10 hod.
Odlet Ostrava 03:20 hod., přílet zpět 02:35 hod.
LET PRAHA - THESSALONIKI - PRAHA 
Odlet Praha  12:40 hod., přílet zpět 17:40 hod.

Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s polopenzí - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo Foto - Nea Vrasna - PROGRAM 55+ s večeří - Vila Vasilis (Chalkidiki, Nea Vrasna) - letadlo

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Chalkidiki

Polostrovy Kassandra, Sithonie a Athos spolu s pevninskou části tvoří okres Chalkidiki. Tento okres je přírodním rájem, který je kombinací kouzelných písečných pláží a horských masívů plných lesů, ve kterých najdeme i strom Itamos. Tento druh stromu je 2000 let starý a je chráněn. Osady s původní architekturou harmonicky vážou na moderní letoviska i na malé zálivy, z kterých je překrásný výhled na polostrov Athos, který je kolébkou pravoslaví. Okresním městem je Polygiros. Město je postaveno na úpatí hory Cholomondas a je plné původních staveb. Ve městě je zajímavé muzeum. Chalkidiki je oblast plná historie. V jeskyni u vesnice Petralona byly nalezeny pozůstatky člověka jejichž stáří se odhaduje na 250000 let. Jeskyně je nádherná, plná krápníků. Je zajímavá i z paleontologického hlediska. Nálezy jsou uschovány v Soluňské universitě. Některé nálezy jsou vystaveny i v muzeu přímo na místě. V klasické době dosáhla Chalkidiki velkého rozkvětu. Do dnešních dnů se dochovaly ruiny starověkých měst Olynthos, Stagira, Akanthos, Potidea a dalších. Ruiny chrámu Ammon Dia najdeme ve městě Kallithea a ve městě Posidi můžeme vidět Poseidonův chrám. Ze starověkého města Stagira pocházel filosof Aristoteles. Celá oblast je plná byzantských a církevních památek jako například „Kinovio tis Theotoku„ (Klášter Početí Panny Marie ) v Ormylii, chrám Agiu Nikolaou v Olynťhu, byzantské věže v Nea Fokia a Uranupoli a mnoho dalších památek. Dnes je tento okres jednou z nejžádanějších destinací Řecka. Nabízí moderní hotelové komplexy, kempy, dvě přístaviště, golfové hřiště, lázně, plně vybavené kongresové haly a dvě letní divadla k různým akcím. V tomto okrese je dohromady přes 500 km pláží, nádherná příroda, malebné vesničky, bohatý noční života a výborné jídlo. To vše je cílem statisíců turistů, kteří do oblasti přijíždějí každý rok.

Nea Vrasna

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
PO a ČT: 10:00 - 17:00
ÚTERÝ: 12:00 - 17:00
STŘEDA: 10:00 - 15:00
PÁTEK: zavřeno

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2022!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2022!!! KLIKNI ZDE:

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Disneyland, Legoland, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk, Europa park, Playmobil Fun Park aj.

PAŘÍŽ a zámky na Loiře - od 4.690 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2022!!

PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu, snídaně...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,71 Kč
euro 24,38 Kč
Chorvatsko kuna 3,24 Kč

Počasí