CK Pohoda Polsko Zájezd č. 19ADV003

Krakow - Adventní Krakow a Olomouc

Polsko
Krakov
nas_tip: Prožijte s námi adventní čas v polské metropoli Krakow, spojte ho s prohlídkou…

2Počet dnů:

07.12.2019Termíny od:

2 460 Kč Cena od:

2 - denní zájezd

nas_tip: Prožijte s námi adventní čas v polské metropoli Krakow, spojte ho s prohlídkou opravdu unikátního solného dolu Wieliczka a navštivte  jedny z nejkrásnějších adventních trhů u nás, v Olomouci. Čeká na Vás prohlídka pamětihodností s průvodcem a adventní trhy plné místních specialit.

Ubytování: hotel

v hotelu*** v Krakowě se snídaní

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Trasa D - Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, M. Třebová, Olomouc, Hranice, Brno (+250)Trasa G - Trutnov (+400), Dvůr Králové n. Labem (+400), Náchod (+300), Jaroměř (+150), Hořice (+200)

Program zájezdu

1. den:V časných ranních hodinách (Praha 3:00, HK 4:30, PCE 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd do Krakowa, pěší prohlídka starého města s průvodcem – katedrála sv. Stanislava a Václava, královský hrad Wavel (prohlídka interiérů v rámci individ. volna), krakowský rynek, tržnice Sukiennice, Radniční věž, kostel Panny Marie s nádherným 12 metrů vysokým a 11 metrů širokým vyřezávaným oltářem, Kanovnická ulice, Floriánská brána. Individuální volno k procházce po adventním trhu, k nákupu dárků nebo posezení u hrníčku svařeného vína. Ubytování v hotelu nedaleko centra Krakowa.2. den: Po časnější snídani fakultativně přibližně dvouhodinová prohlídka solného dolu Wieliczka (min. 20 osob) - prohlídková trasa je dlouhá cca 2,5 km, vede nádherným světem solných chodeb a komor. Důl vznikal postupnou těžbou soli, je zapsán na seznamu UNESCO a je dosud v provozu. I když je návštěva dolu fyzicky náročnější, rozhodně stojí za to. Nebo prohlídka bývalé židovské čtvrti Kazimierz, která byla kdysi samostatným městem. Památky této čtvrti jsou od roku 1978 zaznamenány na seznamu UNESCO. Odjezd do Olomouce, prohlídka hlavních pamětihodností moravské metropole a návštěva vyhlášených vánočních trhů. Individuální volno k ochutnávce více než 10 druhů vína a hřejivých punčů mnoha chutí, jejichž originální kvalita je přísně kontrolována a nabízejí se pouze na vánočních trzích v Olomouci. Přibližně v 18:00 hod. odjezd zpět.
Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc Foto - Krakow - Adventní Krakow a Olomouc

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu busem, 1x ubytování v hotelu*** v Krakowě se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: jednolůžk. pokoj 400 Kč, komplexní cestovní poj. vč. storna 70 Kč

Krakov

Kraków je často titulován nejkrásnějším polským městem, je zapsaný i na seznamu UNESCO. Stojí za to vidět centrum města, určitě hrad Wawel a chvíli relaxovat u meandrů řeky Vistula.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2020!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2019/2020!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2020!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2020!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2019/2020!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 23,03 Kč
euro 25,66 Kč
Chorvatsko kuna 3,45 Kč

Počasí