CK Pohoda Itálie Zájezd č. 514688

Trentino - PARK HOTEL AZALEA***

Itálie
Val di Fiemme, Trentino, Dolomiti Superski, Cavalese
Všeobecné informace Hotel je umístěný v centru města nedaleko historického centra…

2Počet dnů:

01.12.2018Termíny od:

1 550 Kč Cena od:

2 - denní zájezd

Všeobecné informace
Hotel je umístěný v centru města nedaleko historického centra.
Tento ekologicky šetrný hotel vzbuzuje atmosféru bydlení snů s nízkým dopadem na životní prostředí. Díky tomuto duchu vítá hosty s láskou a citem.

Služby
Součástí hotelu je biosauna, turecká koupel, finská sauna, kneippovi lázně, studené koupele, zahrada která je rovněž otevřenou společenskou místnostní, venkovní parkoviště.

Vzdálenost
od vleku: 600 m
od centra: v centru

Ubytování: hotel

Pokoje Comfort
Dvoulůžkové pokoje o velikosti 18m2 s terasou jsou vybavené televizí, trezorem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a ekologickým mýdlem a šamponem, fénem na vlasy.

Pokoje Superior
Dvoulůžkové pokoje o velikosti 20m2 s terasou a možností přistýlky jsou vybavené televizí, trezorem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a ekologickým mýdlem a šamponem, fénem na vlasy.

Další pokoje na vyžádání v CK

Stravování: polopenze

Možnost volby mezi klasickým/dětským a vegetariánským nebo veganským menu.
Snídaně formou švédského stolu, kdy je široký výběr mezi vaflemi, palačinkami, čerstvým domácím chlebem, veganskou nutelou, medem, …
Večeře jsou servírované ve formě 3. chodového menu a salátovým bufetem.

Doprava: vlastní

footer image azalea daila comfort pano 01 daila comfort pano 03 daila comfort pano 04 hotel azalea cucina chef 003 margherita comfrot classic 01 margherita comfrot classic 02 tulipano comfort 1 tulipano comfort 2 tulipano comfort 3 tulipano comfort 4 viola superior classic 1 viola superior classic 3

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Cena za osobu a noc v uvedeném období (do poznámky uveďte přesný termín) s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji uvedeného typu.

Slevy

  • 1.12.-21.12.: 7=6
  • 16.3.-30.3: 7=6

Val di Fiemme

Val di Fiemme je synonymem běžkařského sportu a MARCIALONGY, nejmalebnější a nejstarší italské běžkařské akce, které se účastní více než 5 tisíc nadšenců zabraných do 70 kilometrů závodění a dřiny, obklopených objetím a vřelostí lidí z Fiemme a z Fassa. Přibližně 140 km běžeckých tratí a prstenců je k dispozici ve Val di Fiemme: Lago di Tesero, Passo Lavaze, Passo Rolle, Ziano, Predazzo a na dně údolí je vždy možné trasovat Marcialongu. Ale Val di Fiemme znamená také velké lyžování. S jedinou permanentkou se může lyžovat na sněhu Cavalese - Cermis, Ski Center Latemar di Pampeago - Obereggen, Bellamonte - Castellir, s rozšířením o celý lyžařský areál di Lusia a také v Passo Rolle. Také zde můžete využít lyž. permanentku Dolomiti Superski a zajet na výlet do ostatních lyž. středisek. Přepravní kapacita 70.000 osob za hodinu. Do Val di Fiemme se dostanete po 20 km z dálnice.

Trentino

Trentino (oficiální název: Trentino-Alto Adige/Südtirol) je autonomním regionem Itálie. Skládá se ze dvou provincií, Trentino a Jižní Tyrolsko. Sousedí na severu s rakouským Tyrolskem, na severozápadě se švýcarským regionem Graubünden a s italskými regiony Lombardie (na západě) a Benátsko (na jihu). Region má rozlohu 13 607 km2 a je extrémně hornatý; nachází se v něm velká část Dolomit a jižní část Alp.

Dolomiti Superski

Dolomiti Superski představuje jednu z nejlepších lyžařských oblastí v Itálii. Je každoročním dějištěm závodů Světového poháru. Na 130 km prvotřídních sjezdovek v nejkouzelnějších sceneriích Dolomit najdete moderní přepravní zařízení s vysokou hodinovou kapacitou. Příkladem je nová 8-místná kabinka z Corvary na Col Alto místo staré 4-sedačky a další nová sjezdovka na Piz La Villa. Ubytování odpovídá požadavkům náročné klientely, která tuto oblast dlouhodobě preferuje.

Cavalese

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2020!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2020!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,83 Kč
euro 25,61 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí