CK Pohoda Rakousko Zájezd č. 18RZBSOL

Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd

Rakousko
Tyrolsko, Ötztal - Sölden Arena
Popis a poloha: penziony a privátní domy jsou rozmístěné v rámci celého Längenfeldu…

5Počet dnů:

06.04.2018Termíny od:

4 350 Kč Cena od:

5 - denní zájezd

Popis a poloha: penziony a privátní domy jsou rozmístěné v rámci celého Längenfeldu. Do Söldenu k základní stanici lanovky Giggijochbahn trvá cesta naším autobusem cca 15 minut. Jedny z nejmodernějších termálních lázní v Rakousku – Aqua Dome jsou vzdáleny 10-15 minut chůze od penzionů. V lázních je několik venkovních i vnitřních termálních bazénů, s teplotou vody 34-36 stupňů a sportovní bazén s chladnější vodou. Světově proslulé jsou 3 bazény ve tvaru létajících talířů. Každý bazén má jinou funkci (vířivka, léčivý bazén se sirnou nebo slanou vodou). Vstup do bazénů na 3 hodiny stojí cca 23 Euro, sauny jsou za příplatek.Vybavení: místnost, kde se podávají snídaně.

Poznámka : Orientační ceny permanentek: 3 denní dospělí 129 Euro, děti roč. 2003-2009 77 Euro, junioři roč. 1998-2002 111 Euro, senioři ženy roč. 1958 a muži roč. 1953 a starší 118 Euro.

nas_tip : Oblíbený zájezd do vynikajícího lyžařského střediska, garance sněhu od prosince do května, 2 ledovce propojené lyžařským tunelem, doporučujeme jeden večer návštěvu termálních lázní Aqua Dome, doporučujeme včasnou rezervaci zájezdu.

cenik : TermínPočet nocíDní lyžováníOsoba06.04.-10.04.18234 350

Ubytování: pension

Penziony a privátní domy v Längenfeldu - 2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním
zařízením.

Stravování: snídaně

rozšířená servírovaná snídaně v penzionech. Večeře si řeší účastníci zájezdu individuálně.
V centru Längenfeldu se nachází restaurace i pizzerie.

Doprava: autokarem

Nástupní místa : Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha, Beroun, Plzeň. Další nástupní místa za příplatek - info v CK.

Program zájezdu

1. den:Příjezd na ubytování v ranních hodinách, převlečení do lyžařského v místnosti k tomu určené, odjezd na lyžování. Další dny lyžování, poslední den po lyžování odjezd do ČR (převlečení v autobuse). Předpokládaný příjezd do ČR v nočních až ranních hodinách dle jednotlivých středisek a výstupních míst. První stravovací službou je večeře (buď v ceně zájezdu, nebo za příplatek) v den příjezdu a poslední je snídaně v den odjezdu, pokud není uvedeno jinak.
Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd Foto - Sölden - Sölden - autobusový lyžařský zájezd

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • autobusovou dopravu, 2x ubytování v privátních penzionech v Längenfeldu ve 2-3 lůžkových
  • pokojích s vlastním soc. zařízením, 2x snídani, delegáta, pobytovou taxu, ložní prádlo

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění 175 Kč/osobu a zájezd, 1 lůžkový pokoj 500 Kč/zájezd, permanentka

Tyrolsko

Tyrolsko leží v srdci Alp a ať sem přijíždíte z jakékoliv strany, vždy Vás vítají hory. Je to ráj pro milovníky horské turistiky, horolezce i všechny ty, kteří dokáží ocenit krásu velehor. Ty jsou protkány hustou sítí různě náročných turistických cest s velmi dobrým značením. V zimním období se Tyrolsko stává nejdůležitější rakouskou spolkovou zemí. Od Arlbergu po Kitzbühel zde nalezneme širokou paletu lyžařských možností od prestižních středisek po několik míst s nabídkou klidné rekreace.

Ötztal - Sölden Arena

Špičkové středisko opakovaně v nezávislých testech zařazované mezi nejlepší v Evropě. Již tradičně v říjnu otevírá kolotoč Světového poháru v alpském lyžování. Je jeden z nejrozsáhlejších a také nejvýše položených rakouských skiregionů, s 60 vrcholky vyššími než 3000 metrů. Na jedné straně je to oblast s luxusní nabídkou služeb, na straně druhé zahrnuje i menší rodinná střediska, která poskytují lyžování opravdu pro každého. Sölden Arena se svou úrovní a rušným společenským životem podobá přepychovým místům jako St. Anton či Kitzbühel, zároveň však poskytuje velmi široký výběr sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti i svahy vhodné pro carving. Nadmořská výška zaručuje výborné sněhové podmínky po celou sezónu a díky dvěma ledovcům Rettenbach a Tiefenbach možnost lyžování i v letních měsících.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018/2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018/2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018/2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,55 Kč
euro 25,87 Kč
Chorvatsko kuna 3,48 Kč

Počasí