CK Pohoda Rakousko Zájezd č. CXS

Pohodový týden na kole - Rakousko - Krimmelské vodopády s kartou na kole

Rakousko

Na kole projedeme nejhezčí trasy v údolí Pinzgau, kde leží i nejvýznmější přírodní…

7Počet dnů:

01.01.0001Termíny od:

0 Kč Cena od:

7 - denní zájezd

Na kole projedeme nejhezčí trasy v údolí Pinzgau, kde leží i nejvýznmější přírodní zajímavost Rakouska - vodopády Krimml. S letní kartou National Card Hohe Tauern (v každé kategorii jeden vstup zdarma + další s 50 % slevou) nejlépe poznáte vyjímečnost údolí Pinzgau a přilehlých velikánů, bouřící vodu v Krimmelských vodopádech, ledovec Weissee atd. Trasy jsou vedeny téměř výhradně po cyklostezkách a jsou výborně značeny, takže je vše připravené pro vaše pohodlí. Tomu přispívá i ubytování v již léty prověřeném rodinném hotelu v útulných pokojích se sprchou, WC, sat. TV, telefonem, fénem a trezorem. Snídaně je podávána formou bohatého švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátovým bufetem. Jednou pro nás majitel připraví místní speciality.

Poznámka : Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí.
Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:odjezd z ČR pozdě večer do Rakouska.
2. den:příjezd na ubytování ráno příjezd do WALDU (880 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne na kole do údolí OBERSULBACHTAL, občerstvení na Berndlalmu. Možno pokračovat údolím dále. Nádherné výhledy na zaledněný vrcholek Groser Geigru (3360 m). Údolím zpět s možností odbočky k vodopádu SULZBACHFALL. Zpět do hotelu. Večeře. (převýšení 500 m, délka cca 25 km).
3. den:snídaně, pěší výlet s turistickou variantou zájezdu: odjezd busem do ENZINGER BODENU (1468 m), výjezd kabinkou (na kartu zdarma) až k chatě RUDOLFSHUTTE (2311 m), základní varianta (2 z 5; 4 hod; převýšení 270 m): okolo ledovcového jezera WEISSEE (2300 m) panoramatickou ledovcovou cestou s nádhernými výhledy na štíty okolních třítisícovek až do úbočí OBERWINKEL a kolem malého jezera EISBODENLACKE (2068 m) k přehradě TAUERNMOSSSEE (2048 m). Zpět k horní stanici kabinové lanovky jen krátkým výstupem, sjezd do údolí k busu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 4 hod; 220m převýšení): jen okružní procházka kolem WEISSEE a sjezd do údolí k busu. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
4. den:snídaně, autobusem výjezd na Gerlospass. Na kole po břehu jezera SPEICHER DURLASSBODEN k salaši FINKAU a zpět. Sjezd z Gerlospassu ke KRIMELSKÝM VODOPÁDŮM. Prohlídka vodopádů a na kole zpět do hotelu. Večeře. (nahoru 150 m, dolů 500 m, cca 35 km). Možno prodloužit a na Gerlospass vystoupat přes Wald a Konigsleiten.
5. den:snídaně, cyklostezkou podél řeky SALZACH až do ZELL AM SEE (150 m klesání, 65 km). Jedná se o velmi pohodlnou známou cyklostezku, během které můžete navštívit i muzeum v MITTERSILLU. Cestou velké množství možností občerstvení. Trasa se dá zkrátit podle každého z Vás (zpáteční cestu potom fakultativně vlakem do hotelu). Busem zpět do hotelu. Večeře.
6. den:snídaně, na kole do NEUKIRCHENU. S kolem výjezd kabinovou lanovkou do výšky 2127 m pod vrchol WILDKOGEL (2224 m), možnost pěšího výstupu na vrchol a zpět ke kolům. Sjezd vozovou šotolinovou cestou přes Geiselalm až do údolí Salzachu. Přes BRAMBERG zpět do Neukirchenu a dále do hotelu. Trasu je možné prodloužit výjezdem do údolí Habachtal, ve kterém se nachází jedno tří evropských nalezišť smaragdů. Večeře. (klesání 1200 m, cca 35 km).
7. den:snídaně, odjezd domů. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_14 Krimmel_DSC07161 (13).JPG Krimmel_DSC07161 (30).JPG Krimmel_DSC07161 (31).JPG Krimmel_DSC07161 (6).JPG Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_01 Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_05 Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_06 Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_07 Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_08 Rakousko_cyklo_Pohodovy_tyden_na_kole_Krimml_09

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x pinzgauerský večer, kartu National Card Hohe Tauern, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 2 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 245 Kč

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,59 Kč
euro 25,65 Kč
Chorvatsko kuna 3,46 Kč

Počasí