CK Pohoda Maďarsko Zájezd č. 458647

MAĎARSKO 55+ termální lázně

Maďarsko
Bük, Západní Maďarsko
Poloha: Maďarsko - země termálních vod Zrelaxujte se v termálních…

7Počet dnů:

22.04.2017Termíny od:

11 490 Kč Cena od:

7 - denní zájezd

Poloha: Maďarsko - země termálních vod
Zrelaxujte se v termálních lázních Bükfürdo, které patří dle oficiálních turistických stránek lázní mezi jedny z nejoblíbenějších lázní v Evropě a díky své rozloze se řadí mezi druhé největší v Maďarsku. Léčivá voda těchto lázní je díky vysokému obsahu vápníku, hořčíku a kyseliny uhličité mimořádně vhodná především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, ale také slouží k léčení gynekologických a urologických potíží, vč. onemocnění žaludku a poruch trávení.

Maďarsko, oprávněně označováno též „zemí termálních vod“, nabízí nejen neskutečné přírodní bohatství ve formě termálních pramenů, ale také spoustu historických památek, jež jsou často spojeny i s historií naší země a které budete moci v rámci programu našeho programu navštívit. Vydejte se s námi na pobyt plný relaxace, hýčkání a rozmazlování Vašeho těla, které si zajisté po dlouhé zimě zaslouží vydatný odpočinek.
Lázeňské městečko Bük se nachází v severozápadní části Maďarska, na rozhraní podhůří Alp a Malé uherské nížiny. Termální lázně, které toto městečko proslavily po celé Evropě, vděčí za svůj vznik šťastné náhodě, když v polovině 50. let minulého století během ropných vrtů vytryskl na povrch z hloubky 1 282 metrů vodní sloupec, vysoký asi 70 m. Díky tomuto 58 stupňů Celsia horkému pramenu se do té doby neznámé městečko Bük stalo jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Maďarska.

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Prahy, možný nástup v Jihlavě a v Brně, příjezd do Maďarska (obec Bükfürdo) v odpoledních hodinách, ubytování v hotelu Répce 3, večeře. Po večeři uvítací schůzka s delegátem, představení nabídky výletů, osobní volno. 2. den: Snídaně, relax v termálních lázních, osobní volno, večeře. 3. den: Snídaně, relax v termálních lázních, osobní volno, večeře. Pro zájemce možnost polodenního výletu do malebného městečka Köszég, vzdáleného 30 km od hotelu a pouhých 1,5 km od rakouských hranic. Poznáte s námi jedno z nejkrásnějších městeček Maďarska, plného tajuplných uliček, obchůdků a vyhlášených restaurací. Toto městečko je díky svým krásným gotickým a barokním budovám, kterých je městečko plné, též někdy nazýváno „národní klenotnicí“. Během návštěvy městečka navštívíme Jurisicsovo náměstí, Bránu hrdinů, kostel Sv. Imre, farní kostel Ježíšova srdce nebo Jurisicsův hrad. Odjezd z hotelu po snídani, příjezd v odpoledních hodinách. 4. den: Snídaně, relax v termálních lázních, osobní volno, večeře. 5. den: Snídaně, relax v termálních lázních, osobní volno, večeře. 6. den: Snídaně, relax v termálních lázních, osobní volno, večeře. 7. den: Po snídani ukončení pobytu, odjezd z hotelu. V dopoledních hodinách příjezd příjezd do Bratislavy. Následuje prohlídka centra Bratislavy s delegátem a rozchod. V odpoledních hodinách odjezd z Bratislavy, předpokládaný příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Sport a zábava: restaurace a bar
bazén
perličková lázeň
sauna
parní kabina
jacuzzi
solárium
kadeřník a kosmetika
Wi-Fi ve vstupní hale.

Ubytování: hotel ***

Hotel Répce 3 * včetně polopenze formou bufetu.

Vybavení :
Vybavení pokoje:
koupelna
WC
TV
minibar
možnost přistýlky.

Stravování: polopenze

Polopenze formou bufetu.

Doprava: autokarem

autobusová (Praha - Bükfürdo - Praha), možnost nástupu a výstupu v Jihlavě a v Brně

Foto - MAĎARSKO 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - Maďarsko - SENIOR 55+ termální lázně Foto - MAĎARSKO 55+ termální lázně Foto - MAĎARSKO 55+ termální lázně Foto - MAĎARSKO 55+ termální lázně Foto - MAĎARSKO 55+ termální lázně

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

 • ubytování 6 nocí v hotelu Répce 3* ve standardních dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • stravování formou polopenze (bufet)
 • autobusovou dopravu Praha – Bükfüdo – Praha (s možným nástupem / výstupem v Jihlavě a v Brně)
 • služby českého delegáta během celého zájezdu (doprovod již z Prahy)
 • vstupenku do termálních lázní po celou dobu pobytu (neomezený vstup po celý den), kryté, částečně kryté i otevřené léčebné a plavecké bazény, zážitkové a perličkové bazény, jakuzzi, relaxační zóna)
 • vstup do prostoru wellness hotelu dle provozních hodin
 • zapůjčení koupacích plášťů na celou dobu pobytu
 • výlet a procházku Bratislavou
 • pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (225,- Kč/pobyt)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (2 500,- Kč/ pobyt)
 • fakultativní výlety, vstupy, kapesné, spropitné, ani jiné vedlejší výdaje
 • vratná kauce pro případ ztráty nebo zničení elektronické vstupenky do termálních lázní (7 EUR, příp. 200,- Kč)
 • pobytovou taxu 1,7 EUR/ os./ noc

Bük

V místě, kde se setkává podhůří Alp a Malá uherská nížina, leží lázně Bük, které na rozloze 13 ha poskytují vynikající podmínky pro odpočinek, sport i léčbu. Zdejší léčebné prameny jsou doporučovány při onemocněních pohybového, trávicího a oběhového ústrojí. Léčivá voda se používá jak k pitné kúře, tak i k inhalacím. Teplota 14 bazénů je 24° až 39° C. Hostům, kteří dávají přednosti aktivnímu odpočinku je možno nabídnout jedno z nejkrásnějších evropských golfových hřišť s 18 jamkami, tenisové kurty, bowlingové hřiště, možnost rybaření, honby, jízdy na koních, cyklistika, minigolf. Kvalifikace léčivé vody: Vysoký obsah vápníku, hořčíku a fluoru, nasycenost kysličníkem uhličitým. Indikace: Chronické onemocnění pohybového ústrojí, zánětlivá onemocnění kloubů a kostí, rehabilitace po ortopedických a neurologických operacích,chronické gynekologické a urologické záněty, zažívací poruchy.

Západní Maďarsko

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018/2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018/2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018/2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,86 Kč
euro 25,80 Kč
Chorvatsko kuna 3,49 Kč

Počasí