CK Pohoda Itálie Zájezd č. KAM-GIU

Kampánie - Hotel & Village Giulivo ****

Itálie
Kampánie
Baia Domizia je letovisko umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii…

8Počet dnů:

01.09.2018Termíny od:

9 990 Kč Cena od:

8 - denní zájezd

Baia Domizia je letovisko umístěné v turistické zóně regionu Kampánie, v provincii Caserta, při jeho nejsevernější části - na hranicích regionu Kampánie a Lazio, často přezdívané jako "brána jihu". Letovisko vzniklo v 60. letech minulého století, a přestože má v zimním období jen cca 1000 obyvatel, v letních měsících se tento počet několikanásobně zvyšuje. Bylo založeno jako rekreační středisko s hotely a apartmány u pěkných písčitých pláží severní Kampánie, na strategicky výhodném místě k podnikání zajímavých výletů po okolí (jen několik desítek kilometrů jsou umístěny – italské Versailles – zámek Caserta, Neapol, Pompeje, Herculaneum, Pozzuoli, Vesuv, či ostrovy Capri a Ischia, které jsou na obzoru viditelné již ze samostatného letoviska). Letovisko nabízí svým návštěvníkům veškerou infrastrukturu.

Poloha: Giulivo hotel & village se nachází v centru letoviska Baia Domizia, přímo u pláže, na kterou vede příjemná procházka piniovým hájem v rámci komplexu. Hotel je rozdělen na hotelovou část a rezidenční část, kde naleznete bungalovy a menší vilky. Ubytování ve zrekonstruované části - hlavní budovy hotelu. V blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky a bary. Možnost místní dopravy autobusem.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 1 - 2,5 hod.(záleží na místě přistání Neapol nebo Řím)

Pláž: písčitá pláž se nachází přímo u areálu hotelu. K dispozici je zde plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) v ceně.

Akce : Plážový servis (křesílka a slunečníky) zdarma

Ubytování: hotel ****

Vybavení hotelu : recepce, restaurace, bar, výtah, bazén, parkoviště. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.

Vybavení pokoje : Pokoje v hotelové části s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a minibarem. Apartmány v rezidenční části s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou.

Stravování: polopenze

- Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované - první a druhý chod, salátový bufet, polévka a dezert nebo ovoce (první den bez výběru, od 2. dne pobytu na výběr ze 2 menu, které se nahlašuje u večeře nebo snídaně předem) - včetně sklenice vody a vína k večeři.

Doprava: letecky

Giulivo 3D126979-4A5B-41A5-8437-999336C49CE4 AGF_0121.gif AGF_0136.JPG AGF_0141 AGF_0157.gif AGF_0390 AGF_0414.gif Amalfi Amalfi Amalfi Amalfi Amalfi amalfi1 bar hall.tif beach1 beach3 beach4 bungalows pool Capri Capri Capri Capri Capri Capri Capri Capri Capri Capri blu grotta Caserta Ercolano Ercolano Ercolano Ercolano Ercolano Ercolano Ercolano Ercolano foto6 Giulivo2 Giulivo3 IMG_2631.JPG IMG_2634.JPG IMG_2661.JPG IMG_2738.JPG IMG_2985.JPG IMG_3295.JPG kampanie1 kampanie2 kampanie3 Neapol Neapol Neapol Panoramica_senza titolo1 Pompeii Positano Positano Ravello Ravello Reception 1a.tif Sorrento Sorrento Sorrento Sorrento Sorrento Sorrento Sorrento Sorrento Vesuv a pompeje village pool.JPG village3.JPG village7 villaggio giulivo_74.JPG villas.tif villas8 WC.JPG

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Zpáteční letenku vč. všech poplatků Praha - Neapol/Řím – Praha
  • 7 nocí pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
  • Polopenze kombinací bufetové a servírované formy
  • Sklenice vody a vína k večeři
  • Transfer z/na letiště
  • 1x výlet do Sessa Aurunca (může být uskutečněn i v den příjezdu/odjezdu a spojen s případným transferem z/na letiště)
  • Služby česky či slovensky hovořícího delegáta

Cena nezahrnuje

  • Fakultativní výlety a služby
  • Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
  • Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování

Kampánie

Minulost Kampánie je spjata s Etrusky a Řeky, jejichž obrovské památky se dochovaly v Paestu. Vnitrozemí s úrodnými obdělávanými rovinami přechází v Amalfské pobřeží se strhujícími výhledy a dramatickou přímořskou oblastí Cilento. Tento kraj nad Neapolským zálivem je známý svým temperamentem a opravdovou radostí ze života. Neapol je úchvatnou metropolí, která žije chaotickou přítomností, ale která si zároveň dokázala uchovat duch středověku ukrytého v bezpočtu památek. Kromě Neapole doporučujeme návštěvu již zmíněného, významného starořeckého naleziště Paestum, světoznámých Pompejí pod Vesuvem, ostrova Capri nebo přístavu Salerno.

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,59 Kč
euro 25,65 Kč
Chorvatsko kuna 3,46 Kč

Počasí