CK Pohoda Itálie Zájezd č. 1014

JEZERNÍ A HORSKÉ PERLY ITÁLIE A ŠVÝCARSKA

Itálie
Como, Lago di Como , Bellagio
KOUZELNÁ MÍSTA ITALSKO - ŠVÝCARSKÉHO POMEZÍ! Noblesní oblast jezer na pomezí Švýcarska…

6Počet dnů:

14.05.2019Termíny od:

7 095 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

KOUZELNÁ MÍSTA ITALSKO - ŠVÝCARSKÉHO POMEZÍ!

Noblesní oblast jezer na pomezí Švýcarska a Itálie vás uchvátí svou kouzelnou přírodou, klasickým šarmem a elegancí konce 19. stol. Uvede vás do pohody a strávíte zde několik dní v „jiném světě“. Jako z jiného světa vyhlíží i krajina, kterou budete moci sledovat z Bernina Expressu.

Ubytování: hotel

hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd ve večerních hodinách.
2. den:Oblast Engadinu, která je pro své klima s největším počtem slunečných dnů ve Švýcarsku prázdninovým rájem horních vrstev. Svatý Mořic – olympijské středisko – krátká procházka u jezera. Poté přejezd do Itálie do městečka Pontresina, zde přestup na slavnou horskou dráhu a vlakem „Bernina-Express“ (UNESCO) přejedeme přes průsmyk Bernina, přes viadukty, tunely a galerie, kolem jezer a ledovců do Poschiava. Kdo nebude chtít jet vlakem, přejede do Poschiava busem. Dále Tremezzo u jezera Lago di Como - návštěva Villy Carlotta se světově proslulými terasovitými zahradami s bujnou zelení a rozkošnými průhledy. Odjezd na ubytování.
3. den:Stresa – nejvýznamnější italské lázeňské město při Lago Magiore. Místní bujné zahrady přímo vybízejí k procházkám. Lodní výlet na Boromejské ostrovy. Těmto přírodním skvostům přidávají na půvabu umělé jeskyně, letohrádky a zahrady s parkovou úpravou. Na ostrově Isola Bella stojí Palazzo Borromeo ze 17. stol. s úchvatnou zahradou plnou teras, fontán, pávů a plastik. Isola dei Pescatori je rybářským ostrovem, Isolu Madre zaujímá z velké části botanická zahrada s anglickým parkem se vzácnými stromy, keři a květinami (loďka ji pouze objíždí). Odjezd na nocleh.
4. den:Lago di Como – kouzelné jezero pod zasněženými vrcholy Rétských Alp. Vyjížďka lodí do Bellagia, které bývá považováno za nejhezčí město v Itálii ukryté mezi cypřiši porostlými kopci s hotely omítnutými v odstínech karamelu, broskve a smetany s kamennými schodišti a s barevnými okenicemi. Možnost prohlídky zahrady u vily Melzi nebo Serbelloni. Elegantní město Como s nádhernou polohou, s majestátní katedrálou, radnicí Broletto a malebnými uličkami. Návrat na nocleh.
5. den:Návštěva Lugana – letoviska ležícího při stejnojmenném jezeru mezi vyhlídkovými horami Monte Bre a San Salvatore. Jedinečně půvabné letovisko je oblíbeným střediskem: katedrála San Lorenzo, kostel S. Maria d. Angioli – pašijový výjev, prohlídka centra letoviska i parku. Možnost výjezdu lanovkou na Monte Bre nebo na San Salvatore. Návštěva čokoládovny Alpenrose v Caslanu s možností nákupu (za výrobní cenu). Potom cesta zpět.
6. den:Příjezd v ranních hodinách.
p_9_4 p_9_3 Perly Italie a Svycarska - Bellagio Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (1) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (2) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (3) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (4) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (5) Perly Italie a Svycarska - Isola dei Pescatori Perly Italie a Svycarska - Katedrala v Como (1) Perly Italie a Svycarska - Katedrala v Como (2) Perly Italie a Svycarska - lodickou na Boromejske ostrovy Perly Italie a Svycarska - pohlde ze San Salvatore na jezero Lugan Perly Italie a Svycarska - pohled na Como Perly Italie a Svycarska - pohled ze San Salvatore na jezero Lugano Perly Italie a Svycarska - pristav ve Strese Perly Italie a Svycarska - Stresa (1) Perly Italie a Svycarska - Svaty Moric a kratka prochazka u jezera Perly Italie a Svycarska - Tremezzo - Villa Carlotta (1) Perly Italie a Svycarska - Tremezzo - Villa Carlotta (2) Perly Italie a Svycarska - Ve vlaku Bernina Express (1) Perly Italie a Svycarska - Ve vlaku Bernina Express (2)

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
14.05.2019 19.05.2019 6 7 095 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh se snídaní – hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím
 • doprava – klim. bus
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • místní taxa
 • informace - doporučená částka na vstupy 75 EUR

Příplatky

 • 3 večeře – 1.290 Kč (příplatek: 1290 Kč)
 • příplatek na jednolůžkový pokoj 1.560 Kč (příplatek: 1560 Kč)
 • jízdenka na horský express 960 Kč (podléhá aktualizaci) (příplatek: 960 Kč)

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Como

Lago di Como

Bellagio

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET, TICKET MASTER

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,76 Kč
euro 25,73 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí