CK Pohoda Itálie Zájezd č. 1014

JEZERNÍ A HORSKÉ PERLY ITÁLIE A ŠVÝCARSKA

Itálie
Como, Lago di Como , Bellagio
KOUZELNÁ MÍSTA ITALSKO - ŠVÝCARSKÉHO POMEZÍ! Noblesní oblast jezer na pomezí Švýcarska…

6Počet dnů:

14.05.2019Termíny od:

6 950 Kč Cena od:

6 - denní zájezd

KOUZELNÁ MÍSTA ITALSKO - ŠVÝCARSKÉHO POMEZÍ!

Noblesní oblast jezer na pomezí Švýcarska a Itálie vás uchvátí svou kouzelnou přírodou, klasickým šarmem a elegancí konce 19. stol. Uvede vás do pohody a strávíte zde několik dní v „jiném světě“. Jako z jiného světa vyhlíží i krajina, kterou budete moci sledovat z Bernina Expressu.

Ubytování: hotel

hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd ve večerních hodinách.
2. den:Oblast Engadinu, která je pro své klima s největším počtem slunečných dnů ve Švýcarsku prázdninovým rájem horních vrstev. Svatý Mořic – olympijské středisko – krátká procházka u jezera. Poté přejezd do Itálie do městečka Pontresina, zde přestup na slavnou horskou dráhu a vlakem „Bernina-Express“ (UNESCO) přejedeme přes průsmyk Bernina, přes viadukty, tunely a galerie, kolem jezer a ledovců do Poschiava. Kdo nebude chtít jet vlakem, přejede do Poschiava busem. Dále Tremezzo u jezera Lago di Como - návštěva Villy Carlotta se světově proslulými terasovitými zahradami s bujnou zelení a rozkošnými průhledy. Odjezd na ubytování.
3. den:Stresa – nejvýznamnější italské lázeňské město při Lago Magiore. Místní bujné zahrady přímo vybízejí k procházkám. Lodní výlet na Boromejské ostrovy. Těmto přírodním skvostům přidávají na půvabu umělé jeskyně, letohrádky a zahrady s parkovou úpravou. Na ostrově Isola Bella stojí Palazzo Borromeo ze 17. stol. s úchvatnou zahradou plnou teras, fontán, pávů a plastik. Isola dei Pescatori je rybářským ostrovem, Isolu Madre zaujímá z velké části botanická zahrada s anglickým parkem se vzácnými stromy, keři a květinami (loďka ji pouze objíždí). Odjezd na nocleh.
4. den:Lago di Como – kouzelné jezero pod zasněženými vrcholy Rétských Alp. Vyjížďka lodí do Bellagia, které bývá považováno za nejhezčí město v Itálii ukryté mezi cypřiši porostlými kopci s hotely omítnutými v odstínech karamelu, broskve a smetany s kamennými schodišti a s barevnými okenicemi. Možnost prohlídky zahrady u vily Melzi nebo Serbelloni. Elegantní město Como s nádhernou polohou, s majestátní katedrálou, radnicí Broletto a malebnými uličkami. Návrat na nocleh.
5. den:Návštěva Lugana – letoviska ležícího při stejnojmenném jezeru mezi vyhlídkovými horami Monte Bre a San Salvatore. Jedinečně půvabné letovisko je oblíbeným střediskem: katedrála San Lorenzo, kostel S. Maria d. Angioli – pašijový výjev, prohlídka centra letoviska i parku. Možnost výjezdu lanovkou na Monte Bre nebo na San Salvatore. Návštěva čokoládovny Alpenrose v Caslanu s možností nákupu (za výrobní cenu). Potom cesta zpět.
6. den:Příjezd v ranních hodinách.
p_9_4 p_9_3 Perly Italie a Svycarska - Bellagio Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (1) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (2) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (3) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (4) Perly Italie a Svycarska - Isola Bella (5) Perly Italie a Svycarska - Isola dei Pescatori Perly Italie a Svycarska - Katedrala v Como (1) Perly Italie a Svycarska - Katedrala v Como (2) Perly Italie a Svycarska - lodickou na Boromejske ostrovy Perly Italie a Svycarska - pohlde ze San Salvatore na jezero Lugan Perly Italie a Svycarska - pohled na Como Perly Italie a Svycarska - pohled ze San Salvatore na jezero Lugano Perly Italie a Svycarska - pristav ve Strese Perly Italie a Svycarska - Stresa (1) Perly Italie a Svycarska - Svaty Moric a kratka prochazka u jezera Perly Italie a Svycarska - Tremezzo - Villa Carlotta (1) Perly Italie a Svycarska - Tremezzo - Villa Carlotta (2) Perly Italie a Svycarska - Ve vlaku Bernina Express (1) Perly Italie a Svycarska - Ve vlaku Bernina Express (2)

Termíny a ceny

termín od termín do počet dní cena
14.05.2019 19.05.2019 6 6 950 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh se snídaní – hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím
 • doprava – klim. bus
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • místní taxa
 • informace - doporučená částka na vstupy 75 EUR

Příplatky

 • 3 večeře – 1.290 Kč (příplatek: 1290 Kč)
 • příplatek na jednolůžkový pokoj 1.560 Kč (příplatek: 1560 Kč)
 • jízdenka na horský express 960 Kč (podléhá aktualizaci) (příplatek: 960 Kč)

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Como

Lago di Como

Bellagio

Kontaktujte nás

Skype skype
tel/fax - 385 310 813
mobil - 720 154 400
info@cestovkapohoda.cz
Otevírací doba
Po - Pá 9.00 – 17.00

Předprodej vstupenek

CB SYSTÉM, TICKET PORTAL, TICKET PRO, TICKET STREAM, TICKET ART, COLOSSEUM TICKET

Předprodej vstupenek na koncerty, divadla, muzikály, festivaly, výstavy....

Aktuality

ZÁJEZDY do HOLANDSKA 2018/2019!!!

Již nyní poznávací zájezdy do Holandska na rok 2018/2019!!! KLIKNI ZDE:

AUTOSALON ŽENEVA 2019!! CENA 1.899 Kč/os!!

TERMÍNY NA ROK 2019!! KLIKNI!!

ZÁJEZDY PRO DĚTI

Rezervujte již nyní !!! Heide Park, Eurodisneyland, Legoland, Bayern Park, Marineland, Delfinárium a Zoo Norimberk aj.

PAŘÍŽ, VERSAILLES, sídla Fontainebleau - od 2.399 Kč!! TERMÍNY NA ROK 2018/2019!!

Nejlevnější PAŘÍŽ autobusem!!! KLIKNI
Doprava, 2x nocleh v hotelu...

Aktuální kurzy

USA dolar 22,64 Kč
euro 25,76 Kč
Chorvatsko kuna 3,48 Kč

Počasí